Seksafera na szczytach władzy! Kim jest tajemnicza piękność?

Udostępnij:

Anastazja Rybka może pochwalić się niebywałą popularnością. Dziewczyna, która pracuje w usługach escort oraz modelingu dziś jest na ustach każdego Rosjanina. Czym sobie na to zasłużyła? Anastazja rozpętała wielką seksaferę z udziałem wicepremiera Rosji oraz jednego z najbogatszych oligarchów tego kraju, Olegiem Dieripaską. Kim jest ta przebiegła prostytutka oraz skąd pochodzi – dowiedzieli się rosyjscy dziennikarze.

Tak naprawdę nazywa się Anastazja Waszykiewicz. 22-latka urodzona na Białorusi osiągnęła do tej pory niemały sukces. Napisała nawet książkę o jednoznacznym tytule – „Dziennik uwodzenia oligarchy”. Dziewczyna nazywa siebie trenerką, która uczy młode kobiety, jak zdobywać serca miliarderów i zaciągnąć ich do łóżka. To właśnie w napisanej przez siebie książce Nastia Rybka ze szczegółami opisuje swój największy sukces: romans z jednym z najbogatszych ludzi Rosji Olegiem Dieripaskim.

W swojej książce Anastazja pisze, że trafiła na jacht okrzykniętego mianem „króla aluminium” Olega Dieripaski podstępem. Jeden z asystentów oligarchy ogłosił konkurs dla najładniejszych dziewczyn pracujących w agencji. Modelki walczyły ze sobą o noc z bogaczem. Warunków była kilka: nieskazitelna figura, piękna twarz oraz wiek poniżej 20. roku życia. Anastazja skłamała, że ma 19 i już wkrótce siedziała na jachcie Dieripaski w towarzystwie wicepremiera Rosji Siergieja Prichodko, nazywanego „szarą eminencją rosyjskiej polityki zagranicznej”.

– Żałuję tylko tego, że nie przespałam się z Prichodko – powie później dziewczyna. Co się działo na jachcie opisaliśmy w poprzednim artykule. Czytaj TUTAJ. Teraz chcielibyśmy skupić się na samej Anastazji oraz jej przeszłości.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *