Ona OSZALAŁA. Gwiazda TVN zrobiła to swojemu psu! [FOTO]

Udostępnij:

To się nie mieści w głowie! Iwona Burnat, jedna z uczestniczek programu „Żony Hollywood”, lubi na siebie zwracać uwagę i pozować do zdjęć. Szczególnie chętnie ustawia się do fotografii razem ze swoimi małymi pieskami. Tym razem jednak przegięła. Na Instagramie zaprezentowała swojego pupila częściowo… przefarbowanego na różowo. Biedny czworonóg musiał znosić chore fanaberie swojej pani.

Iwona Burnat na każdym kroku podkreśla swoje przywiązanie do Toby i Pucci. Celebrytka zabiera swoje czworonogi gdzie tylko się da. Pieski towarzyszyły jej nawet podczas zaręczyn i ślubu z Reggiem Benjaminem czy nagrywania piosenki. Wdzięczne pupile mają bogatą garderobę, której niejeden człowiek może im pozazdrościć. Psie stroje – jak widać – jednak nie wystarczają już Burnat.

Uczestniczka programu „Żony Hollywood” najwyraźniej uznała, że czas na kolejny krok i postanowiła pomalować sympatyczną suczkę Pucci. Zwierzę ma teraz różowy ogon i łapki. Wygląda – delikatnie mówiąc – dziwnie.

Burnat wydaje się jednak być bardzo zadowolona ze swojego pomysłu „upiększenia” pieska. Mniej pobłażliwi są fani obserwujący profil celebrytki na Instagramie.

„Szkoda psa, pies to nie zabawka” – przytomnie zauważył jeden z nich.

 

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *