Koszmar Beaty Tadli. Płakała całą noc

Udostępnij:

To miał być jej wieczór. Na konferencji ramówkowej Polsatu Beata Tadla miała brylować jako ozdoba „Tańca z gwiazdami”. Niestety, wcześniejsze wyznanie Jarosława Kreta zepsuło wszystko i sprawiło, że wyczekiwana impreza zamieniła się dla dziennikarki w koszmar.

– Ja mam swój własny dom, Beata ma swój gdzie indziej – powiedział Faktowi pogodynek na kilka godzin przed ramówką. Zapytany o Beatę, skwitował krótko: – Mnie to nie obchodzi.

Nie przepłacaj w sklepach stacjonarnych. Najpopularniejsze sokowirówki w atrakcyjnych cenach znajdziesz tutaj! Sprawdź i porównaj oferty.

Niestety, o swoim odważnym wyznaniu o upadku ich związku Kret zapomniał poinformować Tadlę. Dziennikarka – pytana na imprezie o rozstanie – nie potrafiła ukryć zmieszania i szoku. W końcu nie wytrzymała i z jej oczu popłynęły łzy.

– Wszyscy dookoła się bawili, a ona stała sama i płakała. Zaczęli pocieszać ją znajomi, a Jarek nawet nie podszedł. Zrobił jej wielkie świństwo, ale miał to gdzieś. Sam w tym czasie brylował i udzielał wywiadów – mówi nam osoba obecna na imprezie.

Dziennikarka ostatecznie skryła się w garderobie, gdzie nadal zanosiła się płaczem. Jej – jak wszystko wskazuje – były ukochany nadal nie reagował. Na szczęście wsparł ją Jan Kliment, z którym Beata będzie tańczyć w show Polsatu.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *