Godlewska bez makijażu. To są jakieś żarty!

Udostępnij:

Esmeralda Godlewska wraz ze swoją siostrą, Małgorzatą, zyskała największą popularność dzięki nagraniu popularnej świątecznej piosenki, które opublikowały w internecie. Teraz gwiazdki dzielnie wykorzystują swoje pięć minut sławy. Wszyscy skupiają się przede wszystkim na wyglądzie sióstr Godlewskich. Ostatnio Esmeralda pokazała, jak wygląda bez makijażu. Z jej zdjęciem mamy jednak pewien problem. Zresztą, nie tylko my!

Esmeralda Godlewska, wraz ze swoją siostrą Małgorzatą, marzy o karierze wokalistki. Dziewczyny opublikowały nawet swój pierwszy teledysk, który jednak nie przypadł do gustu internautom. Pod klipem pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Elżbieta Zapendowska spytana przez nas o to, co sądzi o talencie wokalnym sióstr Godlewskich, nie miała zbyt wiele do powiedzenia.

– Według mnie, nie są zbyt zdolne, ale jeśli chcą robić karierę, to śmiało – nie taki przypadek był już w Polsce – stwierdziła Elżbieta Zapendowska w rozmowie z serwisem Fakt24.

To, co budzi jeszcze większe kontrowersje, to wygląd sióstr Godlewskich. Obie nie ukrywają, że mają słabość do poprawiania urody. Tym bardziej, że ich trzecia siostra prowadzi własny gabinet medycyny estetycznej. Ostatnio Esmeralda Godlewska postanowiła pokazać swoje „naturalne piękno”. Celebrytka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym – według niej – pozuje bez makijażu.

„Esmeralda bez makijażu – tak wiele prosiło z Was o te zdjęcie, więc proszę specjalnie dla Was” – napisała pod fotografią Esmeralda Godlewska.

Jak wam się podoba „naturalne” oblicze Esmeraldy Godlewskiej? Widzicie różnicę między zdjęciami w makijażu i tym bez?

My, niestety, nie. Zresztą nie tylko my. Większość internautów i użytkowników Facebooka, też jej nie widzi.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *