Kret odpadł z „Tańca z Gwiazdami”. Reakcja Tadli mówi wszystko

Udostępnij:

Beata Tadla w kulisach „Tańca z gwiazdami” w Polsat Cafe podziękowała osobom, które odpadły w 2. odcinku show. Najpierw ciepło wypowiedziała się o Antku Smykiewiczu, a potem o Lence Klimentowej, z którą tańczył Jarosław Kret. O swoim byłym partnerze nie powiedziała ani słowa.

Z „Tańca z gwiazdami” odpadły dwie pary – Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska oraz Jarosław Kret i Lenka Klimentowa. Prezenter pogody otrzymał najmniejszą ilość punktów w historii programu. W dwóch odcinkach zdobył łącznie tylko 26 oczek.

 

Występ Jarosława Kreta w show Polsatu zbiegł się z informacją o rozstaniu pogodynka z Beatą Tadlą. Na prezentera posypała się lawina hejtu. Po tym wszystkim Kret spodziewał się, że szybko odpadnie z „Tańca z gwiazdami”.

Beata Tadla zapytana o wrażenia po programie, powiedziała, że bardzo żałuje osób, które odpadły z show. W swojej wypowiedzi nie wspomniała jednak Jarosława Kreta. Rozpływała się za to nad jego taneczną partnerką.

– Bardzo chciałabym serdecznie podziękować Antkowi Smykiewiczowi za jego humor, za jego piękny głos. Bardzo mi przykro, że jego już nie będzie. Ale przede wszystkim jest mi bardzo bardzo smutno, że nie będzie już Lenki, która jest po prostu cudownym słońcem. Jest chodzącym dobrem, ciepłem, a przede wszystkim zawodową świetną tancerką, która mi pomagała, bo pokazywała na treningach taką kobiecą stronę tańca. Jestem jej ogromnie wdzięczna – powiedziała Tadla w kulisach „Tańca z gwiazdami”.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *