Dla niej porzucił dawny styl życia. Jak wygląda ukochana Popka? [FOTO]

Udostępnij:

Popek, który był poszukiwany listem gończym za popełnione przestępstwa, teraz ma okazję pokazać inną twarz w programie „Taniec z gwiazdami”. Muzyk nie ukrywa, że się zmienił. Porzucił narkotyki i alkohol, dzięki czemu jego córka i partnerka są o niego spokojniejsze. Jak wygląda ukochana muzyka, Kasia? Zobaczcie zdjęcia!

Kasia, która jest życiową partnerką Popka, niechętnie pokazuje się publicznie. Kobieta unika rozgłosu i nie pozuje fotoreporterom po odcinkach „Tańca z gwiazdami” tak jak ma to w zwyczaju wiele gwiazd. Ukochaną muzyka mogliśmy zobaczyć na jednym z jego filmików, który nagrał po przegranej walce KSW.

Owocem związku Kasi i Popka jest córeczka Julka, która mocno wspiera tatę w tanecznym show. Choć para przechodziła poważny kryzys, to okazuje się, że dzisiaj wszystko jest na dobrej drodze. Kobieta jest bardzo ładną brunetką, która mocno kibicuje muzykowi.

W najnowszym wywiadzie dla „Vivy” Popek wyznał, że to dla Kasi i córki porzucił dawny tryb życia. Muzyk przestał nadużywać alkoholu i zażywać narkotyki. Wszystko dla miłości.

Wielka miłość

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *