Dramat Kory. Brakuje jej sił na koncerty

Udostępnij:

Od kiedy w 2013 roku zaczęła swą walkę z rakiem, nie stanęła na scenie. I choć fani Kory (67 l.) liczą, że piosenkarka w końcu ruszy w trasę koncertową po Polsce, Fakt dowiedział się, że tak się nie stanie.

Niedawno Kora nagrała nowy singiel pt.: „Człowiek”. Zaśpiewała razem z Piotrem Mohamedem „Glacą” (48 l.) z zespołu Sweet Noise. To rozbudziło nadzieje fanów, że znów będą często słyszeć swą idolkę na żywo.

Mimo że Kora czuje się już dobrze, niestety nie ma siły by jak przed laty, zagrać w miejscowościach rozsianych po całej Polsce. Na szczęście legenda Maanamu liczy się ze swoimi fanami i nie zamierza zostawić ich na lodzie.

– Są plany by Kora zagrała kilka koncertów w dwóch miastach w Polsce – na północy i na południu. Wszystko po to by nie męczyć artystki wojażami po Polsce i oszczędzać jej siły, bo trasa koncertowa jest bardzo męcząca – mówi nam menedżerka Kory, Katarzyna Litwin.

– Kora już swoje się najeździła. Jak ktoś będzie chciał jej posłuchać, wybierze sobie jedno z dwóch miast, do których mu bliżej – dodaje.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *