Kinga Rusin poważnie chora. Nie pojawiła się w „Dzień dobry TVN”

Udostępnij:

Kinga Rusin obchodziła w piątek 47. urodziny. Jednak to nie przez huczne świętowanie prezenterka nie pojawiła się rano w pracy. Powodem absencji Rusin w „Dzień dobry TVN” jest uciążliwa choroba. Na szczęście szybko znaleziono zastępstwo. Śniadaniówkę poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak w parze z Piotrem Kraśko.

Kinga Rusin dziękując za życzenia poinformowała swoich fanów, że jest chora. Ma zapalenie płuc, które przydarzyło się jej pierwszy raz w życiu.

 

– Kochani, chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za wczorajsze urodzinowe życzenia. Dzięki tym wszystkim miłym wiadomościom, dzięki moim przyjaciołom, ukochanym córkom, mamie i mojemu cudownemu partnerowi wczorajszy dzień, choć spędzony w łóżku i z zapaleniem płuc (pierwszym w życiu), był bardziej niezwykły i godny zapamiętania niż wszystkie inne urodziny. Dziękuję że jesteście. Mam szczęście…. – napisała prezenterka na Instagramie.

W „Dzień dobry TVN” w weekend zastąpi ją Agnieszka Woźniak-Starak, dla której prowadzenie porannego programu nie jest nowością. Kilka lat temu była gospodynią „Pytania na śniadanie”. Zdarzało się także, że w wakacje prowadziła śniadaniówkę TVN.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *