Trump zszokował świat! Chce wprowadzić karę śmierci za…

Udostępnij:

Prezydent USA Donald Trump powiedział w sobotę, że USA powinny rozważyć wprowadzenie kary śmierci lub dożywotniego więzienia za przestępstwa narkotykowe – poinformował w niedzielę portal CNN.

„Myślę, że to temat nad którym musimy zacząć myśleć. Nie wiem, czy jesteśmy na to gotowi – nie wiem, czy ten kraj jest na to gotowy”, powiedział Donald Trump podczas wiecu wyborczego republikanina Ricka Saccone.

Trump powiedział, że osoby skazane za zamordowanie jednej osoby w niektórych przypadkach stają w obliczu wyroku śmierci lub dożywotniego więzienia bez możliwości zwolnienia warunkowego.

Dodał, że ktoś może „zabić 5 tys. osób narkotykami, ponieważ je przemyca, zarabia dużo pieniędzy, a ludzie umierają”, a następnie nie poniesie tak wysokiej kary.

„To dlatego mamy problem” – powiedział Trump. (…) „Ci ludzie zabijają nasze dzieci i zabijają nasze rodziny, a my musimy coś zrobić”.

Trump dodał, że nie można poprzestać na tworzeniu komitetów, w których ludzie spotykają się, „zjadają posiłek i rozmawiają, rozmawiają, rozmawiają, a dwie godziny później piszą raport”.

 

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *