[SONDA] Czy zagłosujesz na PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych? ZAGŁOSUJ!

Udostępnij:

Minął już półmetek rządów Prawa i Sprawiedliwości. W trakcie kadencji obecnego rządu scena polityczna zatrzęsła się nie raz. Decyzje podejmowane przez ekipę Jarosława Kaczyńskiego oceniane były różnie.

Po tym, jak partia Jarosława Kaczyńskiego odebrała Platformie Obywatelskiej władzę po 8 latach, wielu odetchnęło z ulgą. Z kolei zwolennicy poprzedniego rządu (PO w koalicji z PSL) natychmiast wyszli na ulice, by protestować przeciwko reformom PiS-u, niedługo po tym zrzeszając się w tzw. Komitecie Obrony Demokracji.

Przeciwnicy rządu zarzucają mu łamanie zasad demokratycznego państwa prawa i konstytucji, a osoby popierające działania Prawa i Sprawiedliwości odpowiadają, że opozycja walczy o powrót do starego układu i w imię własnych interesów.

Dzisiaj ponownie, Polacy muszą odnaleźć się w nowej sytuacji politycznej. Wszystko za zmianą premiera i galopującej rekonstrukcji rządu. Po odejściu Beaty Szydło, goły okiem można było zauważyć wzrost niepokoju wśród pewnej części wyborców Prawa i Sprawiedliwości.

Teraz my chcemy zapytać państwa, czy w następnych wyborach ponownie wybralibyście PiS.

Zagłosuj!

Coming Soon

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *