Ostro! Minister bez cenzury o „Newsweeku”! Tomasz Lis zmiażdżony

Udostępnij:

Artykuł „Newsweeka” dotyczący majątku premiera Mateusza Morawieckiego to próba wywołania taniej sensacji – ocenił szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. Jacek Sasin podkreślił, że majątek premiera jest jawny, a szef rządu składał oświadczenia majątkowe w terminach ustawowych.

Tygodnik „Newsweek” napisał, że premier Mateusz Morawiecki „żongluje swoim majątkiem tak, żeby pokazać z niego tylko to, co chce”.

Jacek Sasin pytany w Polsat News o publikację „Newsweeka” podkreślił, że premier „niczego nie ukrywa”.

To, co robi tygodnik „Newsweek” to już dawno przekroczyło wszelkie granice przyzwoitości – ocenił.

Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów podkreślił, że majątek premiera jest jawny. Na uwagę, że premier „ociągał się” z publikacją swojego oświadczenia majątkowego Sasin stwierdził, że „nic nie było wymuszone”, a premier składał swoje oświadczenia majątkowe „zawsze w terminach ustawowych”.

– Ja mam takie wrażenie, że tygodnik „Newsweek”, jest taką tuba totalnej opozycji w tej chwili w Polsce. Niestety jest kierowany przez Tomasza Lisa, który przecież nie ukrywa swoich sympatii politycznych, nie jest dziennikarzem bezstronnym, jest człowiekiem, który aktywnie uczestniczy w wiecach opozycji. To nie jest chyba zgodne ze standardem dziennikarskim – mówił minister.

 

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *