Zadali pytanie Komorowskiemu. Jego odpowiedź zwaliła z nóg! Internauci pękają ze śmiechu

Udostępnij:

Wczoraj Bronisław Komorowski, na antenie jednej z rozgłośni radiowych, pytany był, o to czy planuje powrócić do polityki. Były prezydent nie tylko nie wykluczył tego, ale też nie odrzucił sugestii, że to on mógłby być „lokomotywą”, która poprowadzi Platformę Obywatelską w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Słowa byłego prezydenta odbiły się szerokim echem po sieci, dostarczając przy tym internautom sieci wiele śmiechu. Zobacz najlepsze wpisy!

Bronisław Komorowski po przegranych wyborach prezydenckich w 2015 r. usunął się w cień wielkiej polityki. Jednak jak się okazuje, były prezydent cały czas jest gotowy do niej wrócić. Jak sam stwierdził wczoraj w RMF FM, mógłby był nawet „lokomotywą” wyborczą dla Platformy Obywatelskiej.

Sądzę, że PO sobie świetnie sama poradzi i że nie ma takiego zapotrzebowania na, że tak powiem, budowanie lokomotyw zewnętrznych. Ale gdyby (…) się okazało, że jest jakaś taka tendencja do tego, żeby wszystkie ręce na pokład, to wie pan, trzeba by usiąść i porozmawiać – powiedział Komorowski, zapytany, czy będzie „lokomotywą” PO w wyborach do Parlamentu Europejskiego (odbywających się w 2019 r.)

Jego wypowiedź szybko podchwycili użytkownicy mediów społecznościowych, którzy nie pozostawili na byłym prezydencie suchej nitki. Oto najlepsze wpisy.

 

 

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *