UE przerażona tym, co Wlk. Brytania robi z uchodźcami!

Udostępnij:

Po co był Brexit? Teraz nikt nie ma wątpliwości! Brytyjczycy zaczęli działać błyskawicznie. W Brukseli prawdziwe przerażenie, bo skutki wieloletniej polityki Unii Europejskiej Londyn zniweluje w trybie ekspresowym. 

Zmiany, zmiany, zmiany!

Władze Wielkiej Brytanii nie są już poprawne politycznie. Gdy obywatele Zjednoczonego Królestwa zdecydowali, że wypisują się z tworu politycznego pt. Unia Europejska, wszystko zaczęło się zmieniać. I to szybciej, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Łódź zalewają muzułmanie! Miasto jest poważnie zagrożone

Wielka Brytania zaczyna jakby… normalnieć. Coraz mniej popularna jest tam idiotyczna polityka drzwi otwartych na każdy kierunek geograficzny świata. I chyba wychodzi to Wyspiarzom na dobre, bo tamtejsi muzułmanie jakby spokornieli.

Rząd w Londynie, świadomy zagrożeń, jakie niesie ze sobą masowa migracja z Afryki i Bliskiego Wschodu, podejmuje bezpośrednie działania. Politycy w Londynie nie wygadują (jak wiele rządów w UE) pustych frazesów o ograniczeniu migracji, relokacji i tak dalej. Londyn mówi wprost: dla groźnych muzułmanów już szykowane są cele.

– Brytyjskie więzienia są przygotowywane na oczekiwany napływ radykalnych muzułmanów z Syrii – ujawnił brytyjski minister sprawiedliwości David Gauke. Podkreślał, że „wiele pracy” zostało wykonanej przez brytyjskie władze, aby zagwarantować, że placówki będą gotowe na przyjęcie hord islamistów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przy zwłokach w Katyniu znaleziono notatnik, który zawierał takie oto straszne słowa końcowe

– Setki ekstremistów mogą wkrótce być w Wielkiej Brytanii problemem po tym, jak ISIS zostało pobite w Syrii oraz Iraku – tłumaczył. Brytyjska prawica wreszcie może nieco odetchnąć, bo w ostatnich latach władze coraz bardziej zbliżały się w kwestii poprawności politycznej do szaleńczej narracji Brukseli. Słowa ministra Gauke są tym bardziej przełomowe, że pełnoprawny członek UE według oficjalnej doktryny eurokratów, nie ma prawa wiązać terroryzmu z wyznaniem muzułmańskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: GIGANTYCZNE odszkodowanie dla Tomasza Komendy. „Tego nie będą w stanie naprawić żadne pieniądze”…

W wywiadzie udzielonym gazecie „Evening Standard” brytyjski minister sprawiedliwości nie ujawnił jednak, o jak dużej liczbie ekstremistów mówi. Wiadomo natomiast, że to zamachy z ostatnich kilkudziesięciu miesięcy przelały czarę goryczy i pokazały rządowi w Londynie, czym ten multikulturalizm pachnie.

Źródło: Jihad Watch, prawy.pl

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *