Afera w TVP. Odchodzi gwiazda, widzowie są oburzeni

Udostępnij:

Widzowie TVP są oburzeni i zasmuceni. Jedna z największych gwiazd flagowego show stacji zapowiedziała bowiem, że już nie chce w nim występować. Internauci znaleźli więc domniemanego winnego tej trudnej sytuacji.

Program „The Voice of Poland” cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów Telewizji Polskiej, bijąc kolejne rekordy oglądalności. Nie bez przyczyny doczekał się więc także nieco odmiennej wersji, w której na scenie zobaczyć mogliśmy dziecięce muzyczne talenty.

Gorąca afera w TVP

O popularności show decydowała nie tylko sama formuła, ale także niezwykle znany skład jurorski. Co ciekawe, na jego opuszczenie zdecydował się właśnie Andrzej Piaseczny.

– W tym programie już także nie wystąpię, zrezygnowałem. Nie mówię jednak, że na zawsze. Kto wie – być może zabraknie widzom na jurorskim fotelu mnie i mojego specyficznego poczucia humoru. Wtedy zobaczymy, co przyniesie życie – stwierdził w wywiadzie dla „Prestiż. Magazyn Szczeciński” popularny wokalista.

Kontrowersyjne przypuszczenia wiernych fanów

Widzom bardzo nie spodobała się decyzja podjęta przez Andrzeja Piasecznego. Zaczęli więc spekulować, czym była powodowana.

Wielu internautów twierdzi więc, że winę za odejście muzyka z programu ponosi prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski. W komentarzach na portalach społecznościowych przyznają bowiem, że gwiazdorowi mógł nie spodobać się obecny kształt oraz wydźwięk działań stacji. Nie wiadomo jednak, czy fani show mają w tej kwestii chociaż częściową słuszność.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *