Koszmar Kasi Cichopek. „Żebyś PORONIŁA S*KO! Żeby bachor był MARTWY”

Udostępnij:

Kasia Cichopek została brutalnie zaatakowana. Te gorzkie słowa są tak wstrząsające, że aż nie mieszczą się w głowie. Zdecydowanie nikt nie powinien być ich adresatem. Gwiazda ciężko znosi ataki hejterów.

Kasia Cichopek od wielu lat walczy z hejterami, którzy nie pozostawiają na niej suchej nitki. Aktorka, zdaniem wielu, została uosobieniem kiczu. Niestety, ludzie w swojej krytyce Kasi Cichopek nie potrafią się opanować. Słowa, które pojawiły się na jej profilu społecznościowym, przechodzą wszelkie pojęcie.

Kasia Cichopek została zaatakowana w internecie

Z początku gwiazda „M jak Miłość” starała się walczyć z tymi nieprzychylnymi opiniami, lecz szybko zorientowała się, że to istna walka z wiatrakami. Cichopek zamieściła zdjęcie na Instagramie, gdzie je z uśmiechem zapiekankę. Zdjęcie wydaje się niewinne, lecz użytkownicy od razu rozpoczęli obrzucać ją błotem.

– Żebyś poroniła, s***! – komentowali użytkownicy instagrama.

– Żeby twój bachor urodził się martwy! – pisali niektórzy.

Te słowa bez wątpienia przechodzą ludzkie podejście. Fani Cichopek zachodzą w głowę, jak można być tak podłym. Wszyscy w napięciu czekali na odpowiedź ze strony gwiazdy, lecz ta postanowiła nie komentować tych okropnych słów.

Najciekawszy jest fakt, że aktorka wcale nie jest w ciąży, więc pojawiło się pytanie skąd u hejterów takie komentarze. Ostatnio pojawił się wywiad Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, gdzie para wydawała się w cudownych nastrojach. Poza tym widziano aktorkę spożywającą alkohol. To tylko potwierdza, że Cichopek nie spodziewa się kolejnego dziecka.

Wydawałoby się, że chodzi o postać graną przez Cichopek. Mowa o Kindze Zduńskiej z serialu „M jak Miłość”, która zaszła w trzecią ciążę. Komentarze nabierają w tym sensie nowego wymiaru, lecz skoro użytkownicy czują taką nienawiść do serialowej bohaterki, to dlaczego wyładowują złość na Cichopek?

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *