Agata Duda zrujnuje karierę prezydenta? Ujawniono plan pierwszej damy

Udostępnij:

Agata Duda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych polskich pierwszych dam. Prezydencka żona rzadko pojawia się w mediach, ograniczając występy publiczne do minimum. Co ciekawe, krajowi dziennikarze twierdzą, iż ma ona plan, który może zrujnować karierę jej wpływowego męża.

Prezydent Andrzej Duda obchodzi dziś 46 urodziny. Okazja ta skłoniła przedstawicieli Wirtualnej Polski do przeprowadzenia wywiadu z ojcem polityka, profesorem Janem Tadeuszem Dudą, na temat jego politycznej przyszłości.

Trudna przyszłość prezydenta

Co ciekawe, najbliższy krewny głowy państwa unika odpowiedzi na pytanie, czy syn będzie się ubiegał o drugą kadencję na stanowisku prezydenta. Stwierdził jedynie, że „najważniejsze, żeby wytrwał do końca tej kadencji i spełnił to, co sobie zamierzył”.

Wielu internautów twierdzi, że ewentualna rezygnacja Dudy z ponownego startu w wyborach może być spowodowana działaniami jego żony. Pierwsza dama miała bowiem dojść do wniosku, że nie podoba jej się sprawowana funkcja.

Agata Duda nie chce być pierwszą damą?

Co ciekawe, niektóre krajowe media twierdzą nawet, że w osobliwy sposób zagroziła ona Dudzie. Dziennikarze przekazali bowiem, że jeżeli obecny prezydent będzie ubiegał się o reelekcję, jego żona samotnie powróci do Krakowa, gdzie przeniesie się już na stałe.

Andrzej Duda postawiony przed ultimatum, będzie musiał wybierać pomiędzy polityczną karierą, a szczęściem swojej rodziny. Wybór prezydenta nie jest jednak tak jednoznaczny, ponieważ jego rodzima partia coraz częściej zwraca się przeciwko niemu. Krążą pogłoski, że PiS nie zamierza wystawić kandydatury Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Tym bardziej prawdopodobne jest, że pod naciskami żony Andrzej Duda wycofa się z polityki.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *