Nie uwierzycie. Tożsamość żony Prokopa sprawi, że opadną Wam szczęki

Udostępnij:

Marcin Prokop jest stale obecny w polskiej telewizji, ale nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Dlatego na pewno zaskoczy was to, kim jest żona popularnego prezentera.

Marcin Prokop kiedyś żył w swoim pedantycznie uporządkowanym świecie. Potem poznał niesamowitą kobietę, która zmieniła jego światopogląd i otworzyła go na wiele nowych doświadczeń. Tą kobietą jest jego żona – Maria.

– Moja połówka jest moja właśnie dlatego, że jest inna niż reszta połówek – mówi o swojej żonie Marcin Prokop. To dzięki niej prezenter ma odwagę spełniać swoje różnie marzenia.

Warto zaznaczyć, że Maria jest kobietą bardzo otwartą i odważną. Studiowała w Stanach Zjednoczonych. Gdy wróciła z nich do Polski pozostała w niej typowa dla Amerykanów spontaniczność. Po imprezie, na której poznała Marcina Prokopa – sama dała mu do zrozumienia, że jej się podoba.

Marcin Prokop wciąż jest zakochany w żonie

Od tego momentu minęły 3 lata, a para doczekała się córeczki Zosi. Ze ślubem, również podobnie jak na zachodzie, parze się nie spieszyło. Pobrali się dopiero w 2011 roku podczas wakacji w Portugalii. Uroczystość była pozbawiona blasku fleszy i zainteresowania mediów – towarzyszyli im tylko najbliżsi. To nietypowa, jak na to środowisko, para.

– Dla Marcina ważne jest, żeby to Maria dobrze go rozumiała. Opinia innych i tak go nie interesuje – twierdzi znajoma Prokopa. Widać, ze para jest ze sobą szczęśliwa. Próżno szukać jakichkolwiek pogłosek czy plotek o tym, ze Marcin ma inną. Są sobie wierni.

To właśnie Maria kibicowała mu, gdy postanowił samotnie pojechać do USA i zupełnie sam przejechać amerykańskie wybrzeże Fordem Mustangiem. Była wtedy z niego dumna.

– Mogę tylko współczuć tym, którzy wolą mieć w domu muzeum geologiczne niż żywego faceta. W końcu dużo wyrozumiałości potrzeba do kanapowych skamielin, których jedyną życiową pasją jest pilot od telewizora oraz puszka browaru – komentował tę sprawę Prokop.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *