Tajemnicze spotkanie Dudy na meczu. Rozmawiał ze swoim politycznym wrogiem

Udostępnij:

Andrzej Duda pojawił się dziś jako jeden z gości specjalnych na PGE Narodowym. Prezydent dopingował polską kadrę, jednocześnie odbywając zaskakujące rozmowy. Szczególną uwagę mediów zwróciło spotkanie głowy państwa z politycznym wrogiem.

Duda przyglądał się dziś z trybun meczowi reprezentacji Polski z kadrą Litwy. Biało-czerwoni sprawdzili się w tym pojedynku doskonale – wygrali aż 4:0.

Andrzej Duda dopingował polską kadrę

Warto zaznaczyć, że dla polskich piłkarzy był to ostatni test przed wylotem do Rosji. Pierwszy mecz w ramach Mistrzostw Świata kadra rozegra już 19 czerwca, sprawdzając swe siły w pojedynku z drużyną z Senegalu.

Wyjątkowe wydarzenie na PGE Narodowym przyciągnęło na trybuny naprawdę wyjątkowych gości. Jednym z nich okazał się prezydent Andrzej Duda.

Niespodziewane spotkanie

Co ciekawe, fotoreporterzy zdołali przyłapać głowę państwa z ramienia Prawa i Sprawiedliwości na rozmowie z dotychczasowym politycznym przeciwnikiem.

Mowa o byłym prezydencie Aleksandrze Kwaśniewskim, który często krytykował poczynania Dudy na prestiżowym stanowisku. Warto zaznaczyć, że do tej pory robili to także inni jego poprzednicy, przede wszystkim Lech Wałęsa.

Andrzej Duda i Aleksander Kwaśniewski
Fot. Screen Onet.pl

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *