Tak wyglądały „początki” Anji Rubik. Oto cały sekret jej kariery

Udostępnij:

Anja Rubik jest jedną z najbardziej znanych na świecie polskich modelek. Poza tym gwiazda od lat udziela się społecznie, rozkręcając kolejne własne projekty. Czy pamiętacie, jak wyglądała na początku swojej kariery?

12 czerwca Anja Rubik obchodzi swoje kolejne urodziny. Chociaż skończyła już 35 lat, a to stosunkowo dużo, jak na pracę w modelingu, wciąż możemy ją oglądać na najważniejszych światowych wybiegach.

Anja Rubik obchodzi dziś 35. urodziny

Warto pamiętać, że Rubik zadebiutowała w show-biznesie i świecie mody około 20 lat temu. Doskonale zna więc realia pracy modelki oraz chce wykorzystywać swoją pozycję w dobry sposób.

Wiele osób związanych z trudnym medialnym światem przyznaje, że gwiazda zawdzięcza swój sukces nie tylko wyjątkowej urodzie. Rubik bardzo chętnie udziela się bowiem społecznie, angażując w kolejne kampanie związane z edukowaniem fanów na przykład w temacie ochrony oceanów.

Ważny aspekt kariery Rubik

Bez względu na to, czy opinia publiczna zgadza się z jej poglądami, niezmiennie jest o niej głośno. To więc stanowić może jeden z powodów, dla którego kariera modelki potoczyła się w tak doskonały sposób.

Jubilatce składamy oczywiście najlepsze życzenia i przypominamy jej zdjęcia z początków budowania marki w trudnym świecie mody.

Anja Rubik
Fot. Screen Pudelek.pl
Anja Rubik
Fot. Screen Pudelek.pl
Anja Rubik
Fot. Screen Pudelek.pl
Anja Rubik
Fot. Screen Pudelek.pl

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *