Agata Duda pod ostrzałem! Nawet ksiądz jej nie odpuścił

Udostępnij:

Agata Duda znów znalazła się w centrum ostrej krytyki. Prezydent oraz pierwsza dama wybrali się bowiem do KFC, w którym musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami obywateli, dotyczącymi między innymi przestrzegania konstytucji. Poczynania polityka oraz jego żony skomentował właśnie stanowczo popularny w Polsce kapłan.

Wizyta pary prezydenckiej w krakowskiej restauracji znanego fast foodu wywołała wśród opinii publicznej ogromne kontrowersje. Głowa państwa nie spodziewała się bowiem prawdopodobnie, że spotkanie z obywatelami w tak naturalnych okolicznościach okaże się stosunkowo trudne.

Kiedy jednak Duda nie sprostał nieoczekiwanemu wyzwaniu, w jego stronę z wielu stron posypały się słowa krytyki. Internauci nie oszczędzili także towarzyszącej mu tego dnia żony.

Co ciekawe, w parę prezydencką uderzył właśnie stanowczo ksiądz Wojciech Lemański. Kapłan nie pozostawił na małżonkach suchej nitki.

– Biedna ta nasza para prezydencka. Póki milczą, to jeszcze jako tako. Czasem tylko jakieś tam nocne kontakty męża z nomen omen – „ruchadełkiem”. Czasem wygibasy małżonki przed sekretarzem KEP na lotnisku w Balicach – rozpoczął ironicznie duchowny.

– On bardzo lubi występować i plecie czasem bardziej, to znów mniej do sensu. Ona zazwyczaj milczy i się uśmiecha. On ma zdanie na każdy temat, pod warunkiem, że nikt mu nie przerywa. Ona nie ma zdania w żadnej sprawie i słusznie. Oboje dobrze wiedzą, jaką wyznaczono im rolę – nic od nich nie zależy. On ma podpisywać, ona może mu w tym asystować. Wizyta w USA nie wyszła. Wybrali się więc do amerykańskiej enklawy na ziemi polskiej – do KFC. A tu, proszę bardzo, suweren ośmielił się zadać pytanie. I co? I strach w oczach, i konsternacja, i kompromitacja, i rejterada – napisał także kapłan, ostro wyśmiewając prezydencką parę.

Agata Duda
Fot. Facebook/Wojciech Michał Lemański

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *