Najsłynniejszy gwiazdor w historii TVN jest gejem?! Zaskakująca wizja jasnowidza

Udostępnij:

Jego związki z kobietami są nietypowe – wybiera sobie dużo młodsze partnerki, zrywa z nimi szybko, by po chwili znów grać szczęśliwych przed kamerami i fotografami. Może to przykrywka? Wątpliwości dotyczące króla TVN rozwiewa warszawski jasnowidz.

Dowody na to, że Kuba Wojewódzki jest gejem pojawiają się regularnie. Wspomnieć można o niestabilności jego związków, ale nie tylko. W swoim programie emitowanym na TVN często robi aluzje w kierunku gości. Dwuznaczność słów Wojewódzkiego może sugerować, że jego orientacja jest inna. Najbardziej pamiętny przypadek, który ciągnie się za Wojewódzkim, to odcinek programu w którym gościł Bartosz Gelner.

– Miałeś kogoś po mnie? Zapomniałeś? – pytał dziennikarz. I choć żart miał odnosić się do poprzednich wizyt Gelnera w programie, dużo osób odebrało to jako potwierdzenie wspólnej romantycznej przeszłości dwóch mężczyzn. Zwłaszcza, że Bartosz Gelner po premierze filmu „Płynące wieżowce” stał się ikoną gejów w mało tolerancyjnym kraju i rozmawiał na ten temat w programie.

Gwiazdor TVN gejem? Mamy odpowiedź!

Odpowiedzi na powyżej postawione pytanie udzielił nam warszawski jasnowidz Silvio.

– Kuba Wojewódzki jest bardzo charakterystyczną postacią. Wielu chciałoby, żeby wizerunek mężczyzny ze słabością do szybkich, drogich samochodów i pięknych kobiet, który kreuje sobie dziennikarz, był tylko maską. Żeby był kłamstwem. Tak naprawdę jednak plotki o homoseksualizmie rozsiewają jego wrogowie. Ci, którzy sami skrywają wiele tajemnic, zajmują najwyższe pozycje w kraju… – wyznał nam z pewnością w rozmowie.

Dodał również, że prócz zwykłych plotek, Wojewódzkiego czeka dużo większe zagrożenie. Tajemniczy wróg może doprowadzić dziennikarza do klęski.

– Wojewódzki ma poważny zatarg z bardzo wpływowym mężczyzną, który otacza się kotami. To może zakończyć się tragicznie, będzie próbował się go pozbyć. Kuba za dużo kłapie dziobem, jest niewygodny. Wróg będzie chciał go usunąć w cień i to się skończy źle – stwierdził jasnowidz, jednak nie podał dalszych szczegółów.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *