Niewiarygodne! Mężczyzna przeżył 256 lat! Wyjawił sekret swojej długowieczności? [FOTO]

Udostępnij:
Nie wiadomo kiedy się urodził. On sam mówił, że w 1736 roku, jednak niektórzy podejrzewają, że wszystkich oszukał i tak naprawdę miało to miejsce pięćdziesiąt lat wcześniej.
Wiadomo o nim trzy pewne rzeczy: żył, umarł (dokładnie 6 maja 1933 r.), pochodził z prowincji Sichuan w Chinach. W momencie śmierci miał mieć 256 lat…Na jednym ze zdjęć trzyma wyeksponowany korzeń żeń-szenia i wyraźnie go eksponuje.Czy w korzeniu tym tkwi sekret długowieczności?

Może i tak na prawdę było, jednak należy pamiętać, że taka dieta żeń-szeniowa przeznaczona skierowana jest raczej dla na prawdę bogatych osób – za dziki korzeń tej wychwalanej przez medycynę chińską rośliny należy zapłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych i to zaledwie za parę gramów!

To Li Ching Yuen. W jego rodzinnej miejscowości powiadają, że dziadkowie obecnych mieszkańców oraz niektórzy z pradziadków, znali go, gdy byli jeszcze chłopcami. Niby nic nieprawdopodobnego, jednak sęk w tym, że Li miał być już wtedy dorosły.

Li, podobnie jak niektórzy mnisi, stosował dietę opartą na ziołach, nasionach goji, jagodach, korzeniu żeń-szenia, i – co najważniejsze – nie gardzil ryżowym winem, bardzo popularnym w całej Azji. Miał również wielkie powodzenie wśród kobiet, z którymi miał podobno dwie setki dzieci. Cieżko jednak odnaleźć przyznających się do niego potomków.

Zgodnie z ogólnie przyjętymi opowieściami, Li był…

>>>CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *