3 firmy, które wyznaczają trendy w świecie slotów online

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W ciągu ostatnich kilkunastu lat branża hazardowa przeszła prawdziwą transformację. W dużej mierze przeniosła się z kasyn i barów z automatami do świata wirtualnego i kasyn online. Deweloperzy szybko dostrzegli ten trend i w związku z tym coraz więcej firm zaczęło angażować się w tę branżę i gry kasyno. Jak się jednak okazało, nie było to łatwe zadanie. Gracze z dużą dozą niepewności podchodzą do nowych firm, szczególnie kiedy chodzi o granie na prawdziwe pieniądze. Wolą skupiać się na produktach dostawców, których znają i którym ufają. 

Zaufanie to jednak niejedyny aspekt decydujący o wyborze dostawcy. Ważna jest również innowacyjność i zwyczajnie to, jak zabawna i przyjemna w obsłudze jest dana gra. Otwiera to drogę nowym firmą i daje im szansę na zaistnienie w tej trudnej i wymagającej branży. W tym artykule opiszemy trzy firmy, które skorzystały z tej szansy i dziś wyznaczają trendy w branży slotów online.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

IGT

Nazwa tej firmy to skrót od International Game Technology (z ang. Międzynarodowa Technologia Gier). Nazwa ta całkiem dobrze oddaje charakterystykę firmy. IGT już od swojego powstania w 1990 roku skupia się na implementowaniu najnowocześniejszych technologii do swoich dzieł. Początkowo dotyczyło to oprogramowania fizycznych automatów do gry, a kiedy branża zaczęła przenosić się do internetu, również slotów online. 

Wprowadzanie nowoczesnych technologii to jednak niejedyna zaleta produktów International Game Technology. Firma jest również znana z tego, że ich gry mają bardzo ciekawe i wciągające motywy przewodnie. Twórcy z IGT, tworząc swoje dzieła, często inspirują się popularnymi filmami, programami telewizyjnymi, starożytnymi cywilizacjami i innymi pasjonującymi historiami. Dzięki temu gry tego studia nie tylko dają szansę na wygranie realnych pieniędzy, ale również bawią swoim scenariuszem i postaciami, które towarzyszą graczom w rozgrywce.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Microgaming

To firma ciesząca się jedną z najlepszych reputacji na rynku. Jej siedziba mieści się na będącej częścią Wielkiej Brytanii wyspie Man. Microgaming jest studiem, które zna chyba każdy fan slotów online. Cechą, która przynosi temu producentowi największą sławę, są ogromne wypłaty, które co jakiś czas dają jego automaty online. 

Zwykłe szczęście to jednak niejedyny sposób, w jaki automaty tego dewelopera dają graczom wysokie wygrane. Kolejnym sposobem na to jest progresywny jackpot, często pojawiający się w grach Microgaming. Funkcja ta polega na tym, że część każdego zakładu w danej grze jest wpłacana do puli bonusowej i gracz, który wylosuje odpowiedni układ symboli, zgarnia cały bonus. Jego wysokość zależy od tego, jaki procent zakładu jest przenoszony do puli bonusowej oraz ile czasu minęło od ostatniej wypłaty. Kwoty te potrafią być oszałamiające, wystarczy wspomnieć, że to właśnie w ten sposób padały rekordowe wygrane w slotach online.

Możliwość wygrania rekordowych sum jest oczywiście cechą, której wystarcza do zaskarbienia sobie uznania graczy. Deweloper ten jednak nie spoczywa na laurach i dodaje do swoich produkcji atrybuty, które sprawiają, że ich gry są jeszcze lepsze. Rzeczą, o której musimy wspomnieć, jest oszałamiająca wręcz grafika. Wygląd ich gier nie tylko cechuje się doskonałą jakością, ale jest też zrobiony ze smakiem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Warte odnotowania są też często występujące darmowe spiny, dzięki którym możesz przy odrobinie szczęścia grać i wygrywać bez ryzykowania utratą własnych środków.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Netent

To dla wielu graczy ulubiony i jedyny słuszny dostawca automatów do gry online. Netent od samego momentu pojawienia się na rynku był firmą, z którą konkurencja musiała się liczyć i jest tak do dziś. Ich siedziba mieści się w Szwecji. Pracuje tam grupa oddanych programistów i innych specjalistów, którzy, jak widać po wynikach ich pracy, wkładają serce w swoją pracę. Jak sami mówią, chcą, aby ich produkty sprawiały graczom radość przez całe lata. 

Netent działa już od 1996 roku. W trakcie swojej długiej i owocnej działalności firmie udało się stworzyć pokaźną bibliotekę gier, która obecnie jest jedną z największych na świecie. Znajdują się w niej zarówno klasyczne sloty, bardzo przypominające te, które możesz znać z barów z automatami, jak i nowoczesne, rozbudowane produkcje, które mogły powstać wyłącznie w wirtualnym świecie. Pomimo swojej pozycji i ogromnej biblioteki gier, ten szwedzki deweloper nie zwalnia i wciąż działa na pełnych obrotach. Średnio raz w miesiącu wypuszcza nowy tytuł i stale zaskakuje swoich fanów. Nic więc dziwnego, że wiele osób, gra wyłącznie w produkcje tego studia. Takie osoby wiedzą, że wybierając grę od Netent, mogą liczyć na dobrze wykonaną grę, która w uczciwy sposób daje im szansę na wygraną. Jeśli nawet takiej osobie uda się poznać wszystkie gry z biblioteki studia, co nie jest łatwym zadaniem, to najpóźniej za miesiąc pojawi się nowa gra, która bez wątpienia będzie miała nowy i ciekawy motyw przewodni, czy nową funkcję.

Podsumowanie

Branża gier hazardowych online jest jedną z najszybciej rozwijających się, a mimo to nowym firmą niezwykle trudno jest się do niej przebić. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że gracze niechętnie grają na prawdziwe pieniądze w gry producentów, których nie znają, ale również dlatego, że firmy przodujące w branży stawiają poprzeczkę niezwykle wysoko. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że grasz w sprawdzoną i uczciwą grę, wybierz dzieło jednego z tych twórców.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →