Ewa Bem przerwała po latach milczenie. Opowiedziała o swoim najgorszym koszmarze

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ewa Bem przerwała milczenie po 3 latach od śmierci jej córki(cierpiała na złośliwy guz mózgu), jak mówi Ewa w wywiadzie, ta śmierć była najgorszym, co ją spotkało w życiu. Bolesne wyznanie.

Czytaj też: Wojewódzki może stracić sporo pieniędzy przez film „Nic się nie stało”. Początek problemów gwiazdy TVN

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Córka Ewy Bem, Pamela zmarła w 2017 roku, po ciężkiej walce ze złośliwym guzem mózgu. W tamtym momencie piosenkarka przeżyła największą tragedię w swoim życiu. To spowodowała, że pogrążona w żałobie wycofała się z życia publicznego. Teraz zdecydowała się o tym opowiedzieć.

Pierwsza dama polskiego jazzu trzy lata temu całkowicie wycofała się z życia publicznego i zawiesiła karierę. Powodem takiego obrotu spraw była ciężka choroba, a w rezultacie śmierć jej córki, Pameli. Jakby tego było mało kilka miesięcy później odszedł także brat wokalistki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pamela Bem-Niedziałek, była straszą córką Ewy Bem. Zawodowo spełniała się jako wydawca, reporterka, a także prezenterka. Była jednym z założycieli TVN24, a także pomagała w tworzeniu TVN CNBC oraz TVN24 BiS. Zmarła po ciężkiej walce z rakiem mózgu w wieku 39 lat.

Ewa Bem wyznała, co było największą tragedią w jej życiu, śmierć córki

Od 2017 roku Ewa Bem milczała w sprawie śmierci córki, wycofała się z życia publicznego i przestała koncertować. Teraz w końcu zdecydowała się podzielić z fanami swoim bólem i stratą. Zrobiła to w audycji Jerzego Szczerbakowa w Radio Jazz FM.

„Prawie do końca choroby Pameli, która trwała ponad 2 lata udzielałam się i wyjeżdżałam na koncerty. Natomiast w momencie kiedy Pamelka odeszła – ja odeszłam razem z nią. Nie było mnie w absolutnie żadnej przestrzeni publicznej. Ja po prostu udawałam, że żyję. Niczym się nie interesowałam. Dlatego dzisiaj, kiedy z panem rozmawiam, musiałam się do tego bardzo psychicznie przygotować, proszę mi wierzyć”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– powiedziała Ewa Bem.

Zobacz również: Wiśniewski przerywa milczenie ws. pedofilii! „Była zmowa milczenia”

Ewa Bem stwierdziła także, że od śmierci córki nie myślała i nie wyobrażała sobie powrotu na scenę. Teraz jednak chyba powoli dojrzewa do myśli o powrocie do zawodu. Jak przyznała zaczyna tęsknić za występami przed publicznością, więc może jest jeszcze szansa, żeby ujrzeć koncert artystki na żywo. My nie możemy się wprost doczekać.

Ewa Bem przerwała milczenie o śmierci jej córki (guz mózgu), jak mówi Ewa w wywiadzie ta śmierć była najgorszym co ją spotkało w życiu
Ewa Bem przerwała milczenie o śmierci jej córki (guz mózgu), jak mówi Ewa w wywiadzie ta śmierć była najgorszym co ją spotkało w życiu. Screen/ YouTube

Źródło: Pacjenci.pl

Polecamy także:

Uwaga: Nowe mandaty w związku z koronawirusem

Górniak wywołała burzę! Będzie miała poważne problemy

Posłanka PO zniszczona w programie na żywo! Z tego się nie wytłumaczy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →