Julia Wieniawa szczerze o rozstaniu z Baronem

Julia Wieniawa i Baron przeżyli właśnie rozstanie. Gwiazdy TVP pół roku temu ogłosili swój związek. Dla wielu był to szok, ponieważ gwiazda serialu „Rodzinka PL” w bardzo krótkim czasie po rozstaniu z Antkiem Królikowskim związała się z jurorem programu muzycznego The Voice of Poland. Dziś się okazuje, iż ich związek przeszedł już na dobre do historii polskiego show-biznesu.

CZYTAJ TEŻ: Tajner ujawnia! To się stanie z dziećmi po rozwodzie

Julia Wieniawa to przede wszystkim młoda polska aktorka, która od niedawna realizuje się również jako piosenkarka. Julie mogliśmy bliżej poznać od strony aktorskiej za sprawą serialu Rodzinka PL. Z kolei Baron, to jeden z dawnych członków zespołu Afromental. Aktualnie gitarzysta pełni rolę jurora w programie The Voice of Poland. Niedawno media obeszła informacja, iż popularna parą nie jest już razem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra

Julia Wieniawa i Baron i ich rozstanie

Julia Wieniawa i Baron przeżyli rozstanie. Gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL udzieliła wywiadu na temat jej związku z jurorem The Voice of Poland.
Julia Wieniawa i Baron przeżyli rozstanie. Gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL udzieliła wywiadu na temat jej związku z jurorem The Voice of Poland.

Julia udzieliła niedawno wywiadu, w którym odniosła się do jej rozstania z Baronem oraz ich aktualnych relacji. Zdaniem młodej aktorki wszelkie związki powinny rodzić się z przyjaźni i w przyjaźni również powinny się kończyć. Aktorka dodała przy tym, że w miłości powinno się również sugerować własną intuicją.

– Każda zmiana jest dobra, jeżeli czujesz, że tak powinno być. Trzeba słuchać swojej intuicji.

– podkreśliła Julia Wieniawa.

Ja spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem i serdecznie go pozdrawiam i życzę mu jak najlepiej i to jest tyle, co na ten temat powiem. Związki powinny się rodzić z przyjaźni i tak kończyć — powiedziała dla Jastrząb Post gwiazda serialu Rodzinka PL.

POLECAMY:

Mucha odsłoniła intymne części ciała! Wszystko jest na filmie
Doda ujawniła ile waży! Szokująca przemiana
Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
To co zrobiła Gessler w „Kuchenne Rewolucje” przejdzie do historii. Wszyscy płakali
Rozenek w odważnej sesji! Pokazała piersi!
loading...

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →