Koniec „Kuchennych Rewolucji”? Gessler się pochwaliła

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje. To jedna z najbardziej znanych gwiazd stacji TVN, jednakże swoją wysoką popularność zawdzięcza przede wszystkim show pt. „Kuchenne Rewolucje”, które cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów komercyjnej stacji TVN. Magda Gessler jest również bardzo popularna z powodu swojej aktywności na portalach społecznościowych. Wszystko to z powodu jej bardzo barwnych i wesołych postów i publikacji. Teraz restauratorka odnosi kolejne sukcesy, kolejny to lody „Ice Queen”. Relację wydarzenia umieściła na swoim koncie na portalu Instagram.

Pracowita Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje.

CZYTAJ TAKŻE: Wojciechowska w ciąży? Ujawniła prawdę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to bez wątpienia człowiek orkiestra. Restauratorka znajduję na co dzień czas na wiele skomplikowanych i ciężkich razem do pogodzenia czynności. Z jednej strony Panią Magdę wiążą obowiązki związane z telewizyjnym show jakim jest np. program „Kuchenne Rewolucje”. Z drugiej zaś restauratorka prowadzi kilka interesów, które cały czas należy nadzorować i rozwijać.

Magda Gessler kuchenne Rewolucje TVN. Restauratorka odnosisukcesy, kolejny to lody "Ice Queen". Relację umieściła na swoim koncie na portalu Instagram.
Magda Gessler kuchenne Rewolucje TVN. Restauratorka odnosisukcesy, kolejny to lody „Ice Queen”. Relację umieściła na swoim koncie na portalu Instagram.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wow! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nowe inwestycje Magdy Gessler – nie tylko TVN

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o dwóch nowych inwestycjach biznesowych Magdy Gessler. Pierwsza z nich dotyczyła wykupienia akcji w jednej z firm zajmujących się produkcją wysokoprocentowych trunków. Druga natomiast jest związana z produkcją lodów przez znaną restauratorkę. Dziś zajmiemy się jednak kwestią firmy Magdy Gessler zajmującej się produkcją mlecznych słodkości.

Nowa firma Magdy Gessler – relacja na Instagram

Magda Gessler postanowiła założyć firmę „Ice Queen”, która będzie zajmować się produkcją lodów. Z tego powodu restauratorka przeprowadziła w centrum Warszawy darmową degustację swoich wyrobów, które mają pochodzić z przepisu babci Pani Magdy.

Relację z całego wydarzenia Magda Gessler postanowiła zamieścić na swoim profilu na portalu Instagram. Restauratorka nie kryła zadowolenia z powodu wysokiego zainteresowania jej produktami ze strony mieszkańców Warszawy. Tona lodów znikła w oszałamiającym tempie. Gwiazda TVN nie kryła zadowolenia, powodu udanej promocji nowej marki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Tu mieszka Ferdek z „Kiepskich”. Będziecie zaskoczeni
Ochojska grubo przesadziła! Nawet opozycja w szoku
Gessler dodała zdjęcie jak była młoda. To naprawdę ona?!
Doda podjęła dramatyczną decyzję. Fani są w ciężkim szoku
Wojewódzki pożegnał się z fanami! Wszystko dał na Instagram

Meta: Magda Gessler kuchenne Rewolucje TVN. Restauratorka odnosi sukcesy, kolejny to lody „Ice Queen”. Relację umieściła na swoim koncie na portalu Instagram.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →