Chciała wyglądać jak Angelina Jolie. Jej zdjęcia PRZERAŻAJĄ! Co ona ze sobą zrobiła?! [FOTO]

Od kilku dni media na całym świecie rozpisują się na temat 29-letniej Sahar Tabar, która rzekomo przeszła 50 operacji plastycznych, by upodobnić się do Angeliny Jolie. Ze zdjęć, które Iranka publikuje w mediach społecznościowych wynika, że lekarze nie sprostali wyzwaniu i zrobili z niej przerażającą karykaturę aktorki.

Niektórzy poddają jednak w wątpliwość autentyczność zdjęć 29-latki i sugerują, że cała sprawa jest grubymi nićmi szyta.

Sahar Tabar twierdzi, że swoją przemianę zaczęła od zgubienia kilogramów. Iranka miała się głodzić tak długo, aż osiągnęła wagę 40 kg. Następnie – jak twierdzi – przeszła 50 operacji plastycznych, by jak najbardziej upodobnić się do swojej idolki.

Poprawiła m.in.: kości policzkowe, nos, brodę i usta. Efekt? Niektórzy bez ogródek mówią, że po metamorfozie 29-latka bardziej przypomina gnijącą pannę młodą, niż Angelinę Jolie.

Sahar nie przejmuje się jednak krytyką i regularnie umieszcza swoje zdjęcia na Instagramie. Jej konto obserwuje ponad 250 tys. osób. Nie każdy jednak wie, że kobieta ma dwa konta na Instagramie.

Na jednym z nich umieszcza zdjęcia, na których wygląda karykaturalnie, a na drugim pojawiają się fotografie, na których wygląda zupełnie normalnie. To wywołało konsternację wśród Internautów. Pojawiły się głosy, że kobieta szuka taniej sensacji, a jej zdjęcia to zwykły fotomontaż. A jak jest naprawdę?

Jedno jest pewne. Nawet jeśli Sahar wpuściła wszystkich w maliny, to przynajmniej stała się sławna. Podobnie jak jej idolka Angelina Jolie.

Sahar Tabar

Sahar Tabar

Sahar Tabar

Sahar Tabar

Sahar Tabar

Sahar Tabar

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →