Jakie usta będą modne w 2022 roku?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nowym rokiem pojawiają się też nowe trendy w makijażu. Powoli możemy obserwować je na wybiegach oraz w magazynach modowych. Najnowsze trendy makijażowe skupiają się przede wszystkim na ustach, to one w 2022 roku będą podkreślane i eksponowane. Czym? Jakie kolory szminek, pomadek i błyszczyków będą modne?

Czerwień – kolor 2022 roku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na początku 2022 roku na ustach będzie królował jeden kolor: czerwień w różnych odcieniach. Nosić będziemy ją zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej. W 2022 roku wizażyści nie narzucają jednego looku, dając wybór, a także proponując dobranie czerwonego błyszczyka do ust do koloru karnacji, oczu, włosów oraz stylizacji. Jednocześnie podpowiadają, aby na tagomago.pl/collections/makijaz-usta-blyszczyki sięgać po ultramodny błyszczyk w kolorze karminowej czerwieni, której towarzyszyć będzie minimalistyczny outfit z biżuterią XXL i za dużymi marynarkami w odcieniach butelkowej zieleni.

Zobacz koniecznie: Najlepszy stomatolog Szczecin http://sonomedstomatologia.pl/

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przeciwniczki czerwieni na ustach w 2022 roku będą natomiast sięgać po pomadki w bardzo ciemnych odcieniach. W modnych paletach pojawi się bordo, brąz, fiolet. Kolory te pięknie będą się prezentować w zestawieniu z letnią opalenizną, którą podkreślą, a także z pastelowymi i białymi stylizacjami.

Błyszczyk – kosmetyk roku 2022

W zeszłych sezonach na ustach królowały klasyczne szminki i pomadki, błyszczyki były uważane za kosmetyki dla nastolatek. W 2022 roku błyszczyki mają wrócić na salony i zastąpić tradycyjne szminki. Usta będą nimi malować kobiety w każdym wieku. Te podążające za trendami wybierać będą odcienie delikatnych różów, malinowe lub transparentne, które mają podkreślić naturalny kolor warg. Błyszczyk w nadchodzącym sezonie będzie łączony z mocnym makijażem oczu – smokey eyes.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Konturówka, ale tylko w ciemnym kolorze

W tym sezonie mogliśmy zauważyć, że do łask wracają trendy obowiązujące w latach 90.XX wieku. Okazuje się, że moda na nie nie mija, a wręcz odwrotnie! W makijażu ust będzie się ona przejawiać wykorzystaniem ciemnych konturówek. Chcąc być na topie, będzie się nimi obrysowywać wargi i łączyć z jaśniejszą szminką, którą wypełni się czerwień wargową. Taki trik sprawi, że usta będą wydawać się większe i bardziej wydatne. Miłośniczki połysku do tego typu makijażu będą jeszcze dodawać dodającego wargom soczystości błyszczyku.

Z czym łączyć makijaż ust w 2022 roku?

 Modny makijaż 2022 to ten, który będzie eksponował usta oraz oczy. Trendy podpowiadają, aby mocno pomalowane wargi łączyć z wymalowanymi na powiekach jaskółkami, przyczepionymi do nich błyskotkami, smokey eyes w wersji soft i multikolorowymi cieniami. 

W zeszłych sezonach na ustach królowały klasyczne szminki i pomadki, błyszczyki były uważane za kosmetyki dla nastolatek. W 2022 roku błyszczyki mają wrócić na salony i zastąpić tradycyjne szminki. Usta będą nimi malować kobiety w każdym wieku, pełen sukces gwarantuje również śnieżnobiały uśmiech mówi stomatolg Szczecin. Te podążające za trendami wybierać będą odcienie delikatnych różów, malinowe lub transparentne, które mają podkreślić naturalny kolor warg. Błyszczyk w nadchodzącym sezonie będzie łączony z mocnym makijażem oczu – smokey eyes.

Przy współpracy z Stomatolog Szczecin

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →