Nadchodzi koniec świata! To się już dzieje

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Apokalipsa nadejdzie niedługo! Koniec świata zostanie zapoczątkowany gdy wybuchnie III wojna światowa, taka przynajmniej przepowiednia zostaje nam przedstawiona przez Nostradamusa. Najsłynniejszy jasnowidz w historii nie pozostawia złudzeń, nasz koniec nie będzie przyjemny.

Nostradamus, a dokładniej Michel de Nostredame to najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w historii ludzkości. Sławę i rozgłos przyniosły mu jego przepowiednie, z których wiele się ponoć już sprawdziło.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Mówił też on tym jaki będzie koniec świata i chyba ta przepowiednia Nostradamusa przyniosła mu największy rozgłos. Dziś jest on już częścią popkultury, ale warto dowiedzieć się o nim trochę więcej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przepowiednia Nostradamusa: Czeka nas apokalipsa!

Apokalipsa, koniec świata, przepowiednia Nostradamusa mówi jasno, koniec nadejdzie kiedy rozpocznie się III wojna światowa! Jego wizja przeraża!
Apokalipsa, koniec świata, przepowiednia Nostradamusa mówi jasno, koniec nadejdzie kiedy rozpocznie się III wojna światowa! Jego wizja przeraża!

Michel de Nostredame urodził się 14 grudnia 1503 roku w Saint-Remy w Prowansji, z pochodzenia żyd, ale już jego dziadek przeszedł na katolicyzm. Studiował medycynę na uniwersytecie w Montpellier, którą ukończył po trzech latach nauki. Pierwsze doświadczenia z zawodem miał ciężkie, gdyż ratował ludzi zarażonych dżumą na południu Francji. To dało mu wielką sławę, Nostradamus miał postępowe pomysły, leczył ludzi ziołami i przygotowywanymi przez siebie specyfikami. Kiedy większość lekarzy w tych czasach upuszczała głównie krew, on był temu przeciwny. Po wielu staraniach zdobył doktorat z medycyny i otworzył swoją praktykę w Agen.

Tam poznał swoją pierwszą żonę, która urodziła mu dwójkę dzieci, niestety kilka lat później żona i dzieci zmarły. Zrozpaczony Michel zaczął podróżować po kraju i leczyć przygodnych ludzi. W końcu w 1554 roku dotarł do Marsylii, gdzie walczył z kolejną epidemią dżumy. Stosował niespotykane wtedy praktyki: tępił gryzonie, podawał duże ilości świeżej wody zarażonym, wietrzył pomieszczenia, czy często zmieniał pościel. Efekty jego pracy przyniosły jeszcze większą sławę.

CZYTAJ TEŻ: Doda pokazała piersi w rocznicę ślubu! Instagram wrze!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W końcu osiadł w Salon-de-Provance, gdzie poznał bogatą wdowę i ożenił się po raz drugi. Dożył tam starości w spokoju i dobrobycie otoczony gromadą dzieci i oddaną żoną. Założy w swoim domu obserwatorium, z którego to obliczał ruch gwiazd i tworzył swoje sławne przepowiednie.

Przepowiednie Nostradamusa

Nostradamus opisywał swe przepowiednie w formie rymowanych czterowierszy. Wizja jasnowidza opisuje głównie tragedie, plagi, czy wojny. Oto najsłynniejsze z nich:

Rozpoznał on w młodym włoskim mnichu Felice Perettim przyszłego papieża, gdy zobaczył go na trakcie zwrócił się do niego Wasza Świętobliwość. 40 lat później, długo po śmierci Nostradamusa mnich został wyświęcony na papieża, przyjął imię Sykstus V

Przewidział też śmierć najstarszego syna królowej Francji Katarzyny Medyceńskiej, Franciszek zmarł nagle w wieku 17 lat. ta przepowiednia przyniosła mu rozgłos, niestety pośmiertny.

Przepowiedział on podboje Napoleona i Hitlera, także wybuch Rewolucji francuskiej. Opisał także dobrobyt XX wieku, kiedy to na długo na świecie zapanuje pokój, ale człowiek na nowo zacznie rozpętywać wojny.

Nostradamus, jego przepowiednia końca świata prowadzi do jednej konkluzji. Armagedon nastąpi, gdy siły islamu zaleją Europę w południowego-wschodu, a przewodził im będzie antychryst. Tak nastanie III wojna światowa, to czy wizja Nostradamusa się sprawdzi i czy w ogóle wierzyć w jego prorocze zdolności należy już do was. Z pewnością są one jednak bardzo niepokojące.

źródło: Wikipedia

POLECAMY:

Zdrójkowski zdradza szczegóły sezonu Rodzinka.pl!
Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta
Wojewódzki i Korwin. Król TVN upokorzony we własnym show
Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli
Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →