Co zrobili z serialem „Ranczo”?! Polacy w szoku

Udostępnij:

„Ranczo zemsta Wiedźm” to najnowszy pomysł producentów kultowego serialu Ranczo, który przez lata był emitowany w TVP. Wygląda na to, że po raz kolejny spotkamy na dużym ekranie wójta (A może nawet prezydenta) Pawła Kozioła (Cezary Żak), Arkadiusza Czerepacha (Artur Barciś), Lucy Wilską (Ilona Ostrowska). Zachwyt scenariuszem filmu podkreślił Barciś, który na Twitter stwierdził, iż scenariusz najnowszej produkcji jest po prostu świetny. Artur Barciś nie może się doczekać już tej produkcji.

„Ranczo Zemsta Wiedźm” Serial Produkcji TVP wraca na duży ekran!

CZYTAJ TEŻ: Ujawniono ile zarabia Wiśniewski. To chore!

Już ponad 12 lat temu mieliśmy do czynienia z kinową ekranizacją kultowego serialu „Ranczo”, które stało się kultową produkcją telewizji TVP. Przez lata w główne postacie wcielali się tacy aktorzy jak Cezary Żak, Artur Barciś, Ilona Ostrowska czy Paweł Królikowski. Oficjalnie serial emitowany od 2006 roku się zakończył, lecz chodzą plotki, że w zależności od sukcesu kinowej ekranizacji może w niedługim czasie powrócić. Dokładnie jeszcze nie wiadomo o czym będzie druga wersja kinowa serialu. Warto przypomnieć, iż pierwsza w 2007 roku cieszyła się niesamowicie dużą popularnością. Czy „Ranczo zemsta Wiedźm” powtórzy sukces „Ranczo Wilkowyje”?

Ranczo Zemsta Wiedźm to nowa ekranizacja kultowego serialu TVP - Ranczo. Cezary Żak, Artur Barciś oraz Ilona Ostrowska wracają na ekran. Zobacz Twitter.
Fot.: Artur Barciś, Cezary Żak, Ilona Ostrowska, zrzut ekranu/ YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal! Magda Gessler powiedziała te słowa na wizji! Widzowie nie wierzą w to co usłyszeli

Artur Barciś, Cezary Żak i Ilona Ostrowska wracają wraz z nową częścią Rancza!

Ranczo przez lata dostarczało milionom Polaków dawkę polskiego, swojskiego humoru. W gruncie rzeczy ciężko znaleźć drugi tego typu serial, który mógłby się pochwalić tak wysoką popularnością i tęsknotą po stronie fanów. Bez wątpienia serial w produkcji TVP przeszedł do historii. Do dziś wielu fanów tęskni perypetiami cwanego wójta Pawła Kozioła (Cezary Żak) oraz jego pomocnika Arkadiusza Czerepacha (Artur Barciś). Bezspornie wiele
do serialu wniosła także Ilona Ostrowska, która odgrywała postać Lucy Wilskiej – amerykanki polskiego pochodzenie, która wróciła do kraju swoich przodków.

Na chwilę obecną nie jest jeszcze znana data premiery „Ranczo zemsta Wiedźm”. Film znajduje się aktualnie w fazie przygotowań. Nie ulega jednak wątpliwości, że będzie budził zainteresowanie sporego grona widzów i fanów serialu TVP — Ranczo. Więcej informacji szukaj na portalach społecznościowych, m.in. na Twitter

źródło: nczas.com

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Wyznali prawdę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!
Musiał pokazał zdjęcie z ojcem! Nikt nie wiedział, że jest znany
Gessler wrzuciła szokujący film. Coś tu jest grubo nie tak! Czy ona?… (Film)
Agnieszka Chylińska chciała się zabić! Wstrząsające fakty

, , , , ,