Szok! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok

Udostępnij:

Ryszard Kotys to aktor występujący na dużym ekranie od ponad 50 lat. Artystę mogliśmy oglądać w takich krajowych produkcjach jak choćby „Sami Swoi” lub „Rękopis znaleziony w Saragossie”. Jednak największą popularność autorowi przyniosła rola jaką odegrał w serialu „Świat według Kiepskich” (Polsat), czyli Marian Paździoch. Aktor występuje w nim razem z Andrzejem Grabowskim, który wciela się w głównego bohatera serialu, a więc Ferdynanda Kiepskiego — długoletniego bezrobotnego. Ile lat ma teraz serialowy Paździoch? Jak wyglądał młody Ryszard Kotys?

Ile lat ma serialowy Paździoch?

CZYTAJ TEŻ: Szpakowi puściły nerwy! Takiej awantury w The Voice of Poland jeszcze nie było

Ryszard Kotys ma aktualnie już 87 lat. W pewnym momencie jego stan zdrowia uległ poważnemu pogorszeniu. Jego dalsza kariera na planie serialu „Świat według Kiepskich” stanęła pod sporym znakiem zapytania. Na szczęście najgorsze zostało już za artystą. Aktualnie aktor wrócił już do takiego stanu zdrowia, że bez większych problemów może uczestniczyć w dalszych nagraniach kultowego sitcomu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wojewódzki szczerze o kobietach. Nikt się nie spodziewał takich słów

Młody Ryszard Kotys

Odtwórca Mariana Paździocha występuje w firmach od ponad wieku. Niedawno do sieci przedostał się kadr z jednego z filmów z udziałem Ryszarda Kotysa. Owym filmem ma być produkcja pt. „Agnieszka 46” w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego. Internauci nie kryli zachwytu powodu wyglądu Kotysa w tamtych czasach. Nie brakowało porównań do takich sław jak, chociażby Marlon Brando.

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan mocno oberwała! Nie mieli dla niej litości

Świat według Kiepskich (Polsat). Jedną z głównych postaci jest Marian Paździoch. Ile lat ma Paździoch? Jak wyglądał młody Ryszard Kotys?
Świat według Kiepskich (Polsat). Jedną z głównych postaci jest Marian Paździoch. Ile lat ma Paździoch? Jak wyglądał młody Ryszard Kotys?

CZYTAJ TEŻ: Lara Gessler pokazała za dużo. Widać niemal wszystko!

Podczas nagrywania scen do filmu „Agnieszka 46” aktor miał 32 lata. Była to jedna z pierwszych produkcji, w których udział wziął popularny aktor. Niestety po tej roli sława Kotysa ucichła. Jego udział w tworzeniu polskiego kina ograniczył się do ról epizodycznych lub drugoplanowych. Przełom w karierze Ryszarda Kotysa nastąpił dopiero w roku 1999. Wówczas to aktor otrzymał propozycję z telewizji Polsat na angaż do roli kultowego dziś Mariana Paździocha.

POLECAMY:

Wzruszająca reakcja Woźniak Starak na premierze filmu męża
Szok! Czy Magda Gessler myśli o odejściu z Kuchennych Rewolucji?!
Wendzikowska pokazała je publicznie. Internauci nie mieli dla niej litości!

Meta: Świat według Kiepskich (Polsat). Jedną z głównych postaci jest Marian Paździoch. Ile lat ma Paździoch? Jak wyglądał młody Ryszard Kotys?

, , , ,