To jest młody Ryszard Kotys! Kompletne zaskoczenie

Udostępnij:

Ryszard Kotys to aktor występujący na dużym ekranie od ponad 50 lat. Artystę mogliśmy oglądać w takich krajowych produkcjach jak choćby „Sami Swoi” lub „Rękopis znaleziony w Saragossie”. Jednak największą popularność przyniosła rola jaką Ryszard Kotys odegrał w serialu „Świat według Kiepskich” (Polsat), czyli Marian Paździoch. Aktor występuje w nim razem z Andrzejem Grabowskim, który wciela się w głównego bohatera serialu, a więc Ferdynanda Kiepskiego — długoletniego bezrobotnego. Ile lat ma teraz serialowy Paździoch? Jak wyglądał młody Ryszard Kotys, czyli sławetny Marian Paździoch?

Ile lat ma serialowy Paździoch?

Ryszard Kotys ma aktualnie już 87 lat. W pewnym momencie jego stan zdrowia uległ poważnemu pogorszeniu. Jego dalsza kariera na planie serialu „Świat według Kiepskich” stanęła pod sporym znakiem zapytania. Na szczęście najgorsze zostało już za artystą. Aktualnie aktor wrócił już do takiego stanu zdrowia, że bez większych problemów może uczestniczyć w dalszych nagraniach kultowego sitcomu.

Młody Ryszard Kotys

Odtwórca Mariana Paździocha występuje w firmach od ponad wieku. Niedawno do sieci przedostał się kadr z jednego z filmów z udziałem Ryszarda Kotysa. Owym filmem ma być produkcja pt. „Agnieszka 46” w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego. Internauci nie kryli zachwytu powodu wyglądu Kotysa w tamtych czasach. Nie brakowało porównań do takich sław jak, chociażby Marlon Brando.

Świat według Kiepskich (Polsat), jedną z głównych postaci gra Ryszard Kotys. Ile lat ma Paździoch? Jak wyglądał młody Ryszard Kotys, czyli Paździoch?
Świat według Kiepskich (Polsat), jedną z głównych postaci gra Ryszard Kotys. Ile lat ma Ryszard Kotys i jak wyglądał młody Marian Paździoch?

CZYTAJ TEŻ: Prywatne zdjęcie Michała Szpaka krąży w sieci! Jest na nim z mężczyzną

Podczas nagrywania scen do filmu „Agnieszka 46” aktor miał 32 lata. Była to jedna z pierwszych produkcji, w których udział wziął popularny aktor. Niestety po tej roli sława Kotysa ucichła. Jego udział w tworzeniu polskiego kina ograniczył się do ról epizodycznych lub drugoplanowych. Przełom w karierze Ryszarda Kotysa nastąpił dopiero w roku 1999. Wówczas to aktor otrzymał propozycję z telewizji Polsat na angaż do roli kultowego dziś Mariana Paździocha.

POLECAMY TAKŻE:

Marta Manowska w żałobie. Kolejna śmierć uczestnika programu
Rosjanie testują coś przerażającego – oficjalnie to zakazane!
Paweł Królikowski wszystko wyznał księdzu. Jego słowa wzruszają do łez

PiS wprowadza nowy podatek? Minister finansów komentuje

Szyc ostro o TVP. Wystosował apel do pracowników stacji

Kinga Duda wyjeżdża z Polski! Wszystko z jednego powodu

loading...
, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →