Kammel nie ma życia po komentarzu na Insta. Chodzi o TVP

Udostępnij:

Tomasz Kammel może podpaść zarządowi TVP, prowadzący między innymi program rozrywkowy „The Voice of Poland”, wyraził swoje poparcie na portalu Instagram względem zwolnionej Barbary Kurdej Szatan. Nie omieszkał też skrytykować przełożonych.

Tomasz Kammel swoją karierę telewizyjną rozpoczął jeszcze w 1997 roku, zatrudnił się wtedy w Telewizji Polskiej, gdzie prowadził różne programy rozrywkowe, między innymi „Randka w ciemno”, „Wykrywacz kłamstw”, „Show Express”, „Sekrety rodzinne”, czy „Miasto marzeń”, był też przez dwa lata jednym z prowadzących serwis informacyjny „Teleexpress”.

CZYTAJ TEŻ: Zdrójkowski ujawnił co dalej z „Rodzinka.pl”? Fani zamarli

W 2007 roku TVP zdecydowało się rozwiązać umowę z Kammelem, aby po kilku miesiącach zatrudnić go z powrotem. prowadził później programy na antenie TVP2, między innymi „Pytanie na śniadanie, czy „Dzieciaki górą”. Jest też znanym konferansjerem, prowadził wiele koncertów i festiwali, między innymi „Sopot Festiwal”, czy „Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu”.

W 2009 roku TVP ponownie rozwiązała z nim umowę, znalazł wtedy pracę w telewizji Polsat, gdzie prowadził program „Stand up. Zabij mnie śmiechem”. W 2011 roku powrócił do Telewizji Polskiej i od tamtej pory jest cały czas tam zatrudniony. Prowadził w tym czasie „Pytanie na śniadanie”, „The Voice of Poland”, „Tylko Ty!”, „The Voice Kids” oraz „Dance, Dance, Dance”.

Czy Tomasz Kammel przesadził na Instagram!

Tomasz Kammel prowadzący "The Voice of Poland", wyraził swoje poparcie na portalu Instagram względem zwolnionej z TVP Barbary Kurdej Szatan.
Fot.: Tomasz Kammel, zrzut ekranu/ Instagram

Na Instagramie Kammel postanowił wyrazić swoje zdanie o tym jak potraktowana została jego koleżanka i współprowadząca, Barbara Kurdej Szatan. Serdecznie jej najpierw podziękował i zapewnił, że współpraca z nią przez te lata to była sama przyjemność.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rubik zapytała Wojewódzkiego o orientację. Powiedział prawdę

Tomasz Kammel postanowił także skomentować sposób w jaki pożegnano się z Barbara Kurdej Szatan. Przekonywał, żeby się nie przejmowała i stwierdził, że psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Czy była to dygresja do zarządu Telewizji {polskiej? Czy Kammel będzie miał kłopoty przez tą wypowiedź?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Małgorzata Rozenek i paskudna wpadka na Insta! Prawda wyszła na jaw
Szokujące ustalenia o ojcu Blanki! Prokuratura podjęła decyzję
Ewa Chodakowska w rozsypce – nagła śmierć kompletnie ją rozbiła
Magda Cielecka pokazała się nago! Odsłoniła wszystko (Foto)
Jackowski powiedział kiedy będzie III wojna światowa

, , , ,