Waldek Kiepski przeżył straszny wypadek! Ledwo uszedł z życiem

Udostępnij:

Waldek Kiepski, czyli Bartosz Żukowski ma wypadek, ledwo go przeżywa. „Świat według Kiepskich” zaskakiwał nas nie raz, takie postacie jak Ferdek Kiepski, czy Walduś śmieszyły nas nie raz, serial można oglądać cały czas w serwisie Ipla, bądź na antenie telewizji Polsat.

„Świat według Kiepskich” bawi nas nieprzerwanie od 1999 roku, serial miał swoje wzloty i upadki, ale nadal pozostaje w sercach wielu Polaków. Takie postacie jak Ferdek Kiepski, Marian Paździoch, Arnold Boczek, czy Waldek Kiepski przeszły do kanonu i stały się legendarne.

CZYTAJ TEŻ: Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania

Bartosz Żukowski, odgrywający rolę Waldusia, zniknął nagle z serialu na 6 lat. Fabularnie wyjaśniono to wyjazdem Waldka do Stanów Zjednoczonych, decyzję o odejściu z obsady serialu aktor podjął po tym jak zaczęto go kojarzyć tylko z rolą w Kiepskich. Jako artysta nie mógł się na to zgodzić i postanowił zerwać z łatką Cyca.

Jak się jednak okazuje w życiu nic nie jest proste i po sześciu latach Żukowski postanowił wrócić do roli i znajduje się w obsadzie do dzisiaj. Za to z USA Walduś przywiózł żonę Jolasię, jedną z najbardziej znienawidzonych postaci w serialu.

Waldek Kiepski ma poważny wypadek!

Waldek Kiepski (Świat według Kiepskich, Polsat, Ipla) ma wypadek, ledwo go przeżywa! Ferdek Kiepski i reszta rodziny jest załamana...
Waldek Kiepski (Świat według Kiepskich, Polsat, Ipla) ma wypadek, ledwo go przeżywa! Ferdek Kiepski i reszta rodziny jest załamana…

W jednym z ostatnich odcinków Waldek Kiepski ma poważny wypadek. Jego żona Jolasia wysyła go po jedzenie, a ten gdy wraca zostaje uderzony przez piorun i to dwukrotnie. Po oględzinach lekarskich okazuje się, że wszystko z nim w porządku, po jakimś czasie występują jednak u Waldusia nadprzyrodzone moce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler zagra w popularnym serialu? Fani nie dowierzają

Waldek został naelektryzowany uderzeniem pioruna i może teraz ładować urządzenia elektryczne samym dotykiem. Mieszkańcy kamienicy nie mogą przepuścić takiej okazji, a w obliczu braku prądu w całym budynku zaczynają nadmiernie wykorzystywać biednego Waldusia.

źródło: Pikio.pl

POLECAMY:

Lech Wałęsa upokorzony publicznie! B. prezydent zmiażdżony
Królowa Elżbieta dostała w twarz! Reakcje bezcenne
Lewandowska żali się na Insta. Wszystko przez córkę
Dziewczyna Krychowiaka pokazała się nago!
Wiemy ile zarabia Barbara Kurdej Szatan. Astronomiczne kwoty!

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →