Walduś z Kiepskich może się nie wypłacić! Ma problem

Udostępnij:

„Świat według Kiepskich” może mu już nie wystarczyć, gwiazdor serialu stacji Polsat będzie miał olbrzymie wydatki. Walduś Kiepski, czyli Bartosz Żukowski musi płacić alimenty swojej żonie. W tej sytuacji nie pomoże mu nawet pomysłowość jaką wykazuje się Ferdek Kiepski.

Bartosz Żukowski jest rozpoznawalny głównie dzięki roli w serialu stacji Polsat pod tytułem „Świat według Kiepskich”. Jak wielu aktorów przed nim musiał zmagać się z problemem zaszufladkowania go przez odgrywanie bardzo charakterystycznej roli przez wiele lat. Większość ludzi nie wie nawet, kto to jest Żukowski ale Waldusia zna praktycznie każdy.

CZYTAJ TEŻ: Pokazali zdjęcia ze „Świat według Kiepskich”. Nie uwierzycie

Właśnie dlatego kilka lat temu aktor zdecydował się na zrezygnowanie z roli, chciał spróbować swoich sił gdzie indziej. Nie było go w obsadzie przez sześć lat, producenci wyjaśnili nieobecność Waldusia w serialu jego wyjazdem do Stanów Zjednoczonych.

Pojawił się w ciągu tych lat w kilku filmach i serialach w epizodycznych rolach, ale w 2011 roku zdecydował się na powrót na plan serialu i swoją rolę gra do dzisiaj.

Walduś Kiepski musi płacić alimenty, czy pensja z Kiepskich mu wystarczy?

Walduś Kiepski (Bartosz Żukowski) musi płacić alimenty. Świat według Kiepskich (Polsat) może nie wystarczyć. Nie pomoże tu nawet Ferdek Kiepski.
Walduś Kiepski (Bartosz Żukowski) musi płacić alimenty. Świat według Kiepskich (Polsat) może nie wystarczyć. Nie pomoże tu nawet Ferdek Kiepski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło

Jak się okazuje Żukowski ma problemy finansowe, spowodowane zasądzeniem na jego niekorzyść alimentów , na rzecz jego córki, które musi płacić swojej byłej żonie. Para długo ścierała się o to kto ma wychowywać ich dziesięcioletnią córkę Polę, w końcu zwyciężyła żona i Żukowskiemu zasądzono wysokie alimenty, z których spłatą aktor zalegał.

źródło: Pikio

POLECAMY:

Upokorzenie Gessler w sieci! Sama to wrzuciła na Insta
Wojewódzki i gigantyczna wpadka na Insta! Fan upokorzył go publicznie
Szok! Doda zdobyła się na szczere wyznanie – chodzi o alkohol
Tego w Kiepskich nikt się nie spodziewał! To był nie mały szok
Kuba Wojewódzki dodał zdjęcie nago! Całkiem mu odbiło?

, , , ,