Szokujące odkrycie w miejscu zaginięcia Wieczorek. Nagranie mrozi krew w żyłach

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zaginięcie Iwony Wieczorek to jedna z najgłośniejszych i wciąć jeszcze nie rozwiązanych spraw, teraz do wyjaśnienia jej dołączył Krzysztof Rutkowski i od razu namieszał. nagranie które umieszczono na stronie Patriot24 wzbudza skrajne emocje.

Czytaj też: Jackowski powiedział co sie stanie z PiS i Kaczyńskim… Nie jest dobrze

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Od lat wielu specjalistów i dziennikarzy śledczych zadaje sobie pytanie o to, co stało się z Iwoną Wieczorek. Najbardziej znaną osobą związaną z próbą rozwikłania tej zagadki jest Janusz Szostak, który ostatnie lata poświęcił właśnie tej sprawie. Teraz ma ukazać się jedna z jego książek traktująca o zaginięciu Iwony Wieczorek. Szostak nie zostawił suchej nitki na działaniach jakie prowadzi Krzysztof Rutkowski.

Szoł i sprzątanie śmieci trwa. Trzeba być bardzo naiwnym (zwłaszcza media), żeby na to się złapać. Jak zauważyła jedna z moich czytelniczek: „Informator powiedział Rutkowskiemu prawie rok temu, gdzie zakopali Iwonę…i on teraz ot tak jedzie i znajduje ciuchy, noże, rajstopy, których Iwona nie miała. Może jeszcze złoty pociąg odkopią ?”. Niestety wygląda to na podrzucenie tych fantów. Co myślę policja bardzo szybko zweryfikuje. Odwracanie uwagi od prawdziwych sprawców i książki, która ujawni rolę wielu osób nic nie pomoże.„- napisał na swoim Facebooku Janusz Szostak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zaginięcie Iwony Wieczorek: nagranie, które wstrząsnęło Polakami

Jednakże nagranie jakie opublikował Krzysztof Rutkowski na swojej stronie wzbudziło nie lada sensację, a zaginięcie Iwony Wieczorek po raz kolejny zostało wysunięte na pierwsze strony gazet. Ekipa detektywna pokazała film na którym odkupują… nóż oraz sukienkę w miejscu rzekomego zaginięcia Iwony Wieczorek. Informacje ekipa ma mieć od więźnia, który obecnie odsiaduje wyrok.

Zobacz także: 10 najbardziej PRZERAŻAJĄCYCH eksperymentów jakie przeprowadził człowiek! 18+ (zdjęcia)

Należy pamiętać, aby wziąć poprawkę na te „rewelacje” ponieważ rok temu ( o czym zresztą również przypomina Janusz Szostak), gdy badano ślady w Gdańsku, również pojawił się Rutkowski. Wtedy twierdził, że dostał informacje dokładne o tym, gdzie znajduje się ciało dziewczyny. Mimo tego, że miał szansę na to aby zaginięcie Iwony Wieczorek mogło zostać wyjaśnione, nawet nie podjął prób szukania ciała. To skłania do zastanowienia nad prawdomównością i wiarygodnością Rutkowskiego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie ulega wątpliwości, ze to co pokazano teraz na pewno wzbudza mnóstwo emocji.

Zaginięcie Iwony Wieczorek to głośna sprawa do wyjaśnienia dołączył Krzysztof Rutkowski nagranie które pokazał zszokowało
Zaginięcie Iwony Wieczorek,

Polecamy również:

Dziecko płakało, zjawił się pies i zrobił coś niesamowitego. Wszystko się nagrało

Syn Krawczyka zaczął śpiewać na ulicy piosenki ojca. Ludzie przystawali jak wryci

Przekopywał ogródek, nagle uderzył w coś twardego. Gdy zobaczył co to, zamarł z przerażenia

20 lat młodsza żona Jackowskiego wygląda zjawiskowo. Ciężko oderwać wzrok

Prawda wyszła na jaw po jego śmierci. Tego „Chłopaki do wzięcia” nie pokazali

Wnuczka Millera szokuje! Pokazała się w łóżku z dwoma facetami. Rozpala zmysły (Zdjęcia)

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →