Zdrójkowski ma tatuaż w nietypowym miejscu. Gdy go pokazał fani zamarli

Udostępnij:

Adam Zdrójkowski zaprezentował na zdjęciu, opublikowanym na portalu Instagram, nowy tatuaż. Gwiazda serialu produkcji TVP pod tytułem „Rodzinka.pl” pozuje z tatuażem w nietypowym miejscu. Co na to dziewczyna aktora Wiktoria Gąsiewska?

Kariera Adama Zdrójkowskiego nabiera tempa, dotąd był kojarzony tylko z hitowym serialem produkowanym przez stację telewizyjną TVP pod tytułem „Rodzinka.pl”. Większość młodej obsady serialu radzi sobie w branży filmowej całkiem dobrze.

Maciej Musiał zbudował już sobie pozycję i jest dzisiaj rozpoznawany także za inne osiągnięcia niż tylko serialowa rola najstarszego dziecka Boskich. Ma za sobą główne role między innymi w filmie opartym na prawdziwych wydarzeniach, produkcji TVN „Mój biegun”, gdzie grał Janka Melę. Oraz pierwszy polski serial produkowany przez Netflix „1983”, gdzie grał u boku Roberta Więckiewicza, a reżyserem była Agnieszka Holland.

CZYTAJ TEŻ: Kamil Durczok wyniszczony! Zdecydował się na szczere wyznanie

Także Julia Wieniawa oraz Wiktoria Gąsiewska zaczynają się już pojawiać w filmach kinowych. Ta druga chociażby w szumnie zapowiadanej kontynuacji kultowej komedii Olafa Lubaszenki „Chłopaki nie płaczą” pod tytułem „Futro z misia”.

Adam Zdrójkowski ma nowy tatuaż!

Adam Zdrójkowski (Rodzinka pl, prod TVP) pokazał na portalu Instagram nowy tatuaż. Co na to jego dziewczyna Wiktoria Gąsiewska?
Adam Zdrójkowski (Rodzinka pl, prod TVP) pokazał na portalu Instagram nowy tatuaż. Co na to jego dziewczyna Wiktoria Gąsiewska?

Na razie cicho było tylko o planach Zdrójkowskiego, ale jak się niedawno okazało pojawi się on w kręconej własnie produkcji „Furioza”. Ma ona opowiadać, oparte na prawdziwych wydarzeniach historie pseudokibiców w naszym kraju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda i Majdan skompromitowani! To nagranie nie pozwoli im zapomnieć

Adam Zdrójkowski tatuaż: Zdrójkowski zaprezentował zdjęcie z planu na swoim Instagramie. Pozuje tam wystylizowany na chłopaka z osiedla, w dresie i z tatuażem na szyi. Od razu posypały się pytania od fanów, czy tatuaż jest prawdziwy. W komentarzach znalazła się nawet wypowiedź Wiktorii Gąsiewskiej. Dziewczyna aktora stwierdziła, że grzeczne dziewczynki lubią niegrzecznych chłopców, więc chyba jego nowy image przypadł jej do gustu.

źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Martyna Wojciechowska komentuje swój nowy związek
Szok! Jarosław Kret wyzna, że chciał popełnić samobójstwo!
Małgorzata Ohme zaatakowana w sieci! Zaliczyła okropną wpadkę!
Mucha przegięła na święta! Fani nie zostawili na niej suchej nitki!
Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę?! Dał jasny sygnał!

, , , , ,