Gwiazdy „Rolnik szuka Żony” ogłosili to całemu światu!
Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski to gwiazdy programu TVP - Rolnik szuka Żony. Marta Manowska zawsze była z nich dumna. Co u nich słychać?

Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski to jedni z pierwszych uczestników programu „Rolnik szuka Żony” w TVP. Bez wątpienia oboje do dziś są bardzo pozytywne odbierani przez najstarszych widzów programu. Warto dodać, iż jako jedyni z pierwszych uczestników reality show są jeszcze razem. Ania to dziś początkująca influencerka, która prowadzi łącznie dwa kanały na portalu YouTube. Jeden swój, natomiast drugi razem z mężem Grzegorzem. Marta Manowska — prowadząca od początku program wielokrotnie podkreślała swoją dumę w stosunku do naszej dzisiejszej pary.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Pierwsze słowa po śmierci męża

Anna Bardowskai Grzegorz Bardowski – gwiazdy „Rolnik szuka Żony”

Oficjalnie z pierwszych uczestników programu tylko Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski do dziś są razem. Bez wątpienia ich uczucie było miłością od pierwszego wejrzenia. Grzegorz od początku dał do zrozumienia reszcie uczestniczek, iż to właśnie Ania jest dla niego numerem jeden. Po zakończeniu programu już po roku oboje wzięli ślub. Kolejno po tym wydarzeniu na świat przyszedł ich pierwszy syn Jan. Aktualnie byłe gwiazdy reality show TVP oczekują przyjścia na świat córeczki.

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski to gwiazdy programu TVP - Rolnik szuka Żony. Marta Manowska zawsze była z nich dumna. Co u nich słychać?
Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski to gwiazdy programu TVP – Rolnik szuka Żony. Marta Manowska zawsze była z nich dumna. Co u nich słychać?

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gąsiewska chce pokazać się nago! Gwiazda Rodzinka.pl szykuje sesję?

Grzegorz i Ania jak na prawdziwych rolników przystało, rozwijają pod każdym względem swoje gospodarstwo. Codziennie publikują swoją pracę na polu na swoim kanale na portalu YouTube. Na dodatek Ania prowadzi swój własny kanał odnoszący się między innymi do tematów dzieci. Warto bowiem wspomnieć, iż przed przyjściem do programu „Rolnik szuka żony”, Ania pracowało jako przedszkolanka. Już podczas odcinków niejednokrotnie podkreślała swoją miłość do najmłodszych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś Państwo Bardowscy stanowią wizytówkę programu „Rolnik szuka żony”. Marta Manowska wielokrotnie podkreślała swoją dumę w stosunku do Ani i Grzegorza, którym udało się poznać za sprawą programu. Dziś przy okazji spotkań uczestników oboje są często stawiani jako przykład dla starych, lecz przede wszystkim również i dla nowych gwiazd produkcji TVP.

źródło: wlocie.pl

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”
Paweł Królikowski ciężko chory. Jest źle. Fani załamani
Koterski zdradza sekret Wojewódzkiego! Chodzi o orientację
Nowa zabawka Wiśniewskiego. Kosztowała niebotyczne pieniądze!
Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło