Michał Piróg szczerze o tym jaka jest Mucha. Padły mocne słowa!
Michał Piróg/ screen YouTube

Anna Mucha i Michał Piróg to dawni jurorzy stacji TVN i programu „You Can Dance”. Okazuje się również, że są oni bardzo bliskimi przyjaciółmi. Celebryci nie raz dogryzali sobie publicznie. Mimo wszystko oboje mają zdrowy dystans do swoich wzajemnych relacji. Anna Mucha – jak to ma w zwyczaju – lubiła sobie żartować ze znajomego. Michał w tych sytuacjach zazwyczaj starał się być tym mądrzejszym. Dziś na temat wspólnych relacji z gwiazdą TVP i serialu M jak Miłość postanowił wypowiedzieć się publicznie. Okazuje się, że ich przyjaźń trwa od wielu lat.

Anna Mucha i Michał Piróg

Czytaj też: Lara Gessler ma dosyć?! Odcina się od mediów!

Anna Mucha i Michał Piróg to dawni jurorzy stacji TVN i programu „You Can Dance”. Znany prezenter i aktorka serialu M jak Miłość porównują swoje relację do dosyć burzliwego związku. W ostatnim czasie na ten temat wypowiedział się Michał, który przyznał, że gwiazdka TVP lubi mu dogryzać przy wspólnych spotkaniach. Mimo wszystko oboje pozostają w całkowicie przyjacielskich stosunkach.

Anna Mucha i Michał Piróg to dawni jurorzy stacji TVN i programu "You Can Dance". Dziś celebryci są dla siebie najlepszymi...
Michał Piróg/ screen YouTube

Czytaj też: Szokujące wyznanie Halinki Kiepskiej! Była uzależniona od…

  • Z Anią się przyjaźniliśmy, potem w tej przyjaźni nastąpiła długa pauza. Spotkaliśmy się, zaczęliśmy cudowną wymianę zdań, kiedy ja jej powiedziałem, że „Ania, długo Cię nie widziałem, a co jest bardzo zabawne, bo od dłuższego czasu gdzieś się przejawiasz i ludzie mówią o Tobie do mnie”, a Ania mi odpowiedziała: „Słuchaj, popatrz tyle o mnie mówią, a o Tobie nie słyszałem przez lata” – wspominał Piróg na łamach „Party”.
  • Niby kocham ją całym sercem, ale jak to w dobrym małżeństwie mieliśmy swoje wzloty i upadki. Wyszliśmy na prostą, ale jesteśmy, że tak powiem, po kuracji z psychologami – zdradził w rozmowie z “Faktem”, a następnie dodał, że – Gdybym wyciągnął Ankę na imprezę, to pewnie wywinęłaby mi numer i powiedziała o pierwszej w nocy, że wraca do dzieci – powiedział Michał Piróg.

Nie ma w sumie w tym nic dziwnego. Według najnowszych doniesień mediów – Anna Mucha jest aktualnie sama. Jej dotychczasowy partner – Marcel Sora był niedawno widziany w towarzystwie innej kobiety. Z kolei Anna niedawno prowokowała plotki na temat jej domniemanego romansu z Kubą Wojewódzkim. Dziś jednak wydaje się, że były to po prostu zwykłe plotki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Wow! Wieniawa zaprezentowała swoje pośladki!
Szok! Barbara Kurdej Szatan szczerze o kryzysie w związku!
Mega wpadka Rosati! Fani jej tego nie darują!
Wendzikowska pokazała niemal wszystko! Ale zrobiło się gorąco!
Jurek Owsiak ostro o rządzie. Zaczyna współpracę z opozycją?!