Zenek Martyniuk ujawnił tajemnicę Przybylskiej. Nikt nie wiedział
Zenek Martyniuk / screen YouTube

Anna Przybylska i Zenon Martyniuk (Akcent, Disco Polo) pracowali razem? Nie ulega wątpliwości, że Anna Przybylska i Zenon Martyniuk to dwie wielkie gwiazdy. Aktorkę mogliśmy poznać przede wszystkim za sprawą jej gry w licznych kultowych filmach oraz serialach. Z kolei Zenek Martyniuk przez rzeszę fanów jest określany mianem króla polskiego Disco Polo. Dziś okazuje się, że przed laty Anna i Zenek mieli okazję ze sobą bardzo blisko współpracować. Nie miało to jednak miejsca na planie filmu. Wszystko wydarzyło się w bardzo zaskakujących okolicznościach.

Czytaj też: Szymon Hołownia tłumaczył się ze szczepienia. Dziennikarz musiał mu przerwać

Nie ulega wątpliwości, że Anna Przybylska i Zenon Martyniuk to dwie wielkie gwiazdy. Zenek dziś jest określany mianem króla polskiego Disco Polo. Z kolei Anna jest dla milionów Polaków jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek. Niestety Anna zmarła w 2014 roku na raka trzustki. Dla wielu osób był to olbrzymi szok. Każdy chciał, aby gwiazda zwyciężyła w tej jakże bardzo nierównej walce. Dziś okazuje się, że Anna została wspomniana w książce Zenka Martyniuka pt. „Życie to są chwilę”. Gwiazda polskiego disco spotkał aktorkę w bardzo zaskakującej sytuacji.

Anna Przybylska i Zenon Martyniuk (Akcent, Disco Polo) pracowali razem?

Anna Przybylska i Zenon Martyniuk mieli się spotkać ze sobą na planie kręcenia klipu do utworu Zenka pod tytułem „Lato jest po to, aby kochać”. Jednak aktorka nie wystąpiła tam w roli aktorki, a charakteryzatorki i wizażystki. Okazało się bowiem, że gwiazda serialu „Złotopolscy” na początku swojej kariery dorabiała sobie w taki właśnie sposób.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Nie poznałem Ani. Dopiero obecna na planie moja żona Danuta w pewnym momencie zapytała, czy nie zauważyłem, że pudrowała mnie aktorka ze Złotopolskich” 

– zdradził muzyk.

„Była już popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze”

– wspomina w „Życie to są chwile” lider zespołu Akcent.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To zadziwiające że Anna Przybylska choć już znana wciąż była tak skromna i pracowała jak pozostali z obsługi tzw. technicznej. Nikt tego wcześniej nie ujawnił.

Anna Przybylska i Zenon Martyniuk (Akcent, Disco Polo) pracowali razem? Nie ulega wątpliwości,  że Anna Przybylska i Zenon Martyniuk ...
Zenek Martyniuk / screen YouTube

Polecamy również:

W TU-154 w Smoleńsku doszło do eksplozji? Wstrząsające odkrycie włoskiego laboratorium

Gwiazda serialu „Ranczo” drastycznie schudła. Nie uwierzysz jak wygląda teraz

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Zdążył to zrobić przed śmiercią

Tak kiedyś wyglądała Anna Mucha. Ciężko uwierzyć, że to ona

To miało pozostać tajemnicą! Ludzi kroili żywcem i wyjmowali narządy, to nie był