Okropne wieści o Królikowskim! Bardzo smutne
Antek Królikowski przeżywa kolejną tragedię, jego dziewczyna Kasia oznajmiła, że nie są już razem, to rozstanie może go całkowicie rozbić. Screen YouTube

Antek Królikowski przeżywa kolejną tragedię, jego dziewczyna Kasia oznajmiła, że nie są już razem, to rozstanie może go całkowicie rozbić. Tym bardziej, że niedawno zmarł jego ojciec Paweł Królikowski.

Niedawno Antek Królikowski musiał borykać się z bardzo trudnymi chwilami w swoim życiu, po ciężkiej walce z chorobą zmarł jego ojciec, znany aktor Paweł Królikowski, teraz młody aktor przeżywa kolejną tragedię. Jego dziewczyna Kasia ogłosiła właśnie, że się rozstają.

Czytaj też: Potwierdzone! „Dzień Dobry TVN” znika z anteny

Kasia i Antek byli parą od półtora roku. Teraz dziewczyna poinformowała wszystkich umieszczając post na swoim profilu w serwisie Instagram, że nie jest już razem z gwiazdą ostatniego filmu Patryka Vegi Bad Boy. Kasia napisała w poście, że dziękuje za wspólne 1,5 roku, ale nie są już razem.

Antek Królikowski przeżywa kolejną tragedię, jego dziewczyna Kasia ogłosiła ich rozstanie

„Dziękuję za to 1,5 roku. Nie jesteśmy już razem z Antkiem” – napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych Kasia, byłą już dziewczyna Antka Królikowskiego.

Zobacz również: Jarosław Bieniuk usłyszał Wyrok! Jest winny

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Warto jest przypomnieć, że Antek Królikowski przeżył już jeden zawód miłosny, kiedy rozstał się z inną aktorką Julią Wieniawą, także po długotrwałym związku. To właśnie po rozstaniu z Julką, aktor poznał swoją następną dziewczynę Kasię. Jak widać uczucia wystarczyło tylko na 1,5 roku.

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że na to rozstanie zanosiło się już od dłuższego czasu. Para rzadko pokazywała się razem, także na profilach w mediach społecznościowych aktora próżno było szukać ostatnich wspólnych zdjęć z Kasią.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fani jednak ubolewają nad tym rozstaniem, ponieważ wielu z nich uważało, że Kasia i Antek tworzyli naprawdę świetną parę, młody Królikowski jak na razie nie odniósł się do postu swojej dziewczyny i milczy w tej sprawie.

https://www.instagram.com/p/B_FnGDFH2Lp/

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Ujawniono wyniki badań kierowcy autobusu! Prawda jest przerażająca. Ludzie w szoku

Kolejne ognisko koronawirusa w Polsce! Sytuacja jest dramatyczna

Zginął tragicznie. Nieznane nagranie zostanie opublikowane? Wielkie poruszenie