Szok! Barbara Kurdej Szatan szczerze o kryzysie w małżeństwie
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem od ponad 10 lat. Gwiazda serialu M jak Miłość jest w ostatnich latach jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Do prawnego czasu w gamie programów rozrywkowych TVP nie było programu, którego prowadzącą nie byłaby Barbara Kurdej Szatan. Nie ulega wątpliwości, że Basia jest jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu. Jej mąż również jest aktorem, lecz zdecydowanie mniej znanym. Niedawno sporo mówiło się o kryzysie w ich związku. Aktorka postanowiła odnieść się do tych doniesień. Wygląda na to, że nie zawsze było w ich relacjach kolorowo.

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan. Mieli kryzys?

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem od ponad 10 lat. Gwiazda serialu M jak Miłość i TVP przyznała w jednym z niedawnych wywiadów, że wraz z mężem przeżywali kryzys w związku. Aktorka miała wątpliwości co do tego, czy do siebie pasują.

Czytaj też: Agnieszka Woźniak Starak zdecydowała się na ten krok! Czy aby nie za wcześnie?!

-Na początku, po narodzinach Hani, wszystko było super. Ale jak miała jakiś roczek, zaczęły się schody. Musieliśmy się odnaleźć, i przede wszystkim poznać siebie, w sytuacji rodziny, w sytuacji, gdzie nagle mieszkamy razem, bo przecież dotychczas żyliśmy osobno. Rafał oświadczył mi się po pięciu miesiącach bycia razem. Po kolejnych 3 miesiącach, czyli po 8 miesiącach związku, zaczęliśmy się starać o dziecko. Po roku związku ja już byłam w ciąży, a zamieszkaliśmy wspólnie, jak byłam w drugim trymestrze ciąży. To wszystko było wariackie: my nie wiedzieliśmy, jakimi jesteśmy ludźmi w domu, kto, co lubi, jakie ma upodobania. I wtedy zaczęły się problemy, bo każde z nas przeciągało na swoją stronę. Musieliśmy się sprawdzić jako rodzice, w ogóle jako ludzie, którzy tworzą rodzinę w jednym domu. Było różnie, mieliśmy kryzysy… Ale to, że była Hania, sprawiło, że nie zrezygnowaliśmy z siebie, walczyliśmy – wyznała.  

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem od ponad 10 lat. Gwiazda serialu M jak Miłość w jest przede wszystkim...
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Czytaj też: Agnieszka Woźniak Starak wyznaje prawdę o mężu! Jej słowa chwytają za serce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktorka skomentowała również aktualną sytuację w ich związku.

-Teraz jest super, wiemy, co i jak, mamy wszystko przetarte. Bardzo się kochamy i jest nam razem dobrze. Ale wtedy było bardzo intensywnie, ja już miałam nawet takie myśli, że my do siebie nie pasujemy, mamy inne charaktery, lubimy inne rzeczy, po prostu jesteśmy inni. Trudno było. Ale to, że byliśmy rodziną, scaliło nas i uratowało. – powiedziała Kurdej Szatan.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Wiktoria Gąsiewska wyśmiana na Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Gwiazda „Love Island” przesadziła! Fani zniesmaczeni…
Lara Gessler zaatakowana na Insta! Gorzkie słowa fanów
Skandal! Zwycięzca „Big Brother” obraża uczucia milionów Polaków!
Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku

/ M jak Miłość /