Oliwia Bieniuk zaskoczyła nowymi zdjęciami na Instagram. To niesamowite
Oliwia Bieniuk robi furorę na portalu instagram. Córka aktorki (Anna Przybylska) i piłkarza (Jarosław Bieniuk) podbija sieć. Fani widzą w niej modelkę.

Oliwia Bieniuk zaskakuje fanów na portalu Instagram. Córka aktorki (Anna Przybylska) i byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej (Jarosław Bieniuk) robi furorę w sieci. Wielu fanów w młodej dziewczynie widzą jej mamę, która, zanim rozpoczęła karierę aktorską próbowała swoich sił w modelingu. Czy 16-letnia Oliwia pójdzie śladami swojej mamy?

Oliwia Bieniuk robi furorę na portalu Instagram

CZYTAJ TEŻ: Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki, którą była Anna Przybylska. Tatą młodej influencerki jest Jarosław Bieniuk, który przed laty był obrońcą polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Młoda gwiazda sieci ma zaledwie 16 lat, lecz już teraz jej konto na portalu Instagram obserwuje niecałe 100 tysięcy internautów. Oliwka stosunkowo rzadko zamieszcza posty na popularnym portalu społecznościowym, lecz każdy z nich cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród fanów nastolatki.

Oliwia Bieniuk robi furorę na portalu instagram. Córka aktorki (Anna Przybylska) i piłkarza (Jarosław Bieniuk) podbija sieć. Fani widzą w niej modelkę.
Oliwia Bieniuk robi furorę na portalu Instagram. Córka aktorki (Anna Przybylska) i piłkarza (Jarosław Bieniuk) podbija sieć. Fani widzą w niej modelkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kazał topić ludzi w morzu i obdzierać ich ze skóry… Tego o nim nie wiedziałeś!

Tak było i tym razem przy okazji opublikowania przez Oliwie jej najnowszych zdjęć. Wielu fanów jest pod olbrzymim wrażeniem urody nastolatki, która zdaniem wielu łudząco przypomina jej zmarłą mamę. Na dodatek wśród komentarzy można znaleźć również te, które wprost nakłaniają nastolatkę do rozpoczęcia kariery modelki. Jednak na obecną chwilę Oliwia woli się skupić przede wszystkim na nauce. To dla niej i jej taty najważniejszy priorytet.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
https://www.instagram.com/p/B1WXk_1IhYe/?igshid=3jv3kma45uzc

Kim jest Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jest ona najstarszym z trójki dzieci pary aktorki i pilarza, którzy przez wiele lat żyli ze sobą w związku. Oliwia zdaniem wielu fanów swojej mamy bardzo ją przypomina. Jednak na obecną chwilę nie zapowiada się, aby Oliwia poszła w ślady mamy, bowiem przede wszystkim w aktualnym czasie chce się skupić na nauce.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Oto kim jest żona Schulza. Nie uwierzysz!
Martyna Gliwińska postanowiła to pokazać! Będziecie w szoku, co na to Bieniuk!
Rozenek Majdan przesadza! Ludzie tracą cierpliwość
Wstrząsające wyznanie Chylińskiej! Jej dziecko jest chore?!
Makabryczne morderstwo na polskiej wsi! Przerażająca zbrodnia