Wyciekło zdjęcie rentgenowskie Dody! Wyszła cała prawda o operacjach plastycznych
Doda ( zespół Virgin) i jej operacja to oszczerstwa? Rabczewska (Doda) na Instagram informowała jest chora, a jej zdrowie nie jest w najlepszym stanie

Doda (gwiazda Virgin) i jej rzekoma operacja plastyczna to oszczerstwa? Nie dalej jak rok temu media informowały, że Doda jest chora i jej zdrowie nie jest w najlepszym stanie. Artystka skarżyła się przy tym, że co pewien czas słyszy przerażające piski w głowie, które uniemożliwiają jej funkcjonowanie. W celu odnalezienia przyczyny wykonała szereg badań. Wśród nich było badania tomografem, które dokładnie prześwietliło głowę gwiazdy. Na tej podstawie fani i lekarze mogli wysnuć dwa daleko idące wnioski.

Doda to przede wszystkim dawna gwiazda zespołu Virgin. Z legendarnym zespołem wokalistka związała się w 2000 roku. Nie ulega wątpliwości,  że to właśnie ona nadała temu zespołowi rozgłosu. Dziś Dorota jest już całkowicie wolnym zawodnikiem. Jeszcze przed ubiegłorocznymi wakacjami zakomunikowała,  że już we wrześniu rozpocznie samodzielną karierę. W takiej sytuacji zespół Virgin całkowicie zakończył swoją muzyczną działalność.

Doda: operacja plastyczna to oszczerstwa?

Doda jest przede wszystkim jedną z najbardziej aktywnych polskich celebrytek na portalu Instagram. Praktycznie codziennie Doda zamieszcza tam filmy i zdjęcia bezpośrednio związane z jej karierą i życiem prywatnym. Warto jednak zaznaczyć,  że odnoszą się one wyłącznie do samej Doroty.  Piosenkarka bardzo skrupulatnie szczerze prywatności swojej rodziny i wszelkie publikacje stara się ograniczać przede wszystkim do swojej własnej osoby. Dowodem na to może być profil na portalu społecznościowym Instagram.

Czy Doda naprawdę jest chora?

To właśnie w serwisie Instagram Doda niedawno zamieściła zdjęcie rentgena swojej głowy. Na jego podstawie można było wywnioskować przyczynę jej pisków w głowie.  Powodem dziwnego dźwięku jest jej aparat ortodontyczny i źle prowadzone leczenie zgryzu. To jednak nie koniec. Ze zdjęcia można także stwierdzić,  czy Doda korzystała z operacji plastycznych. Na ten temat wypowiedział się ekspert w rozmowie z „Super Express”.

– Na widocznym zdjęciu przede wszystkim nie stwierdza się złamań w poszczególnych piętrach: piętro górne czyli złamania kości nosowej, piętro środkowe oraz piętro dolne czyli kości żuchwy. Co świadczy o tym, że Dorota Rabczewska nie przeszła operacji ani zabiegów estetycznych związanych z ich naruszeniem w celu poprawy własnego wyglądu – powiedział dla SE specjalista medycyny estetycznej Marcin Janusek z Derma Instytut.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda ( zespół Virgin) i jej operacja to oszczerstwa? Rabczewska (Doda) na Instagram informowała jest chora, a jej zdrowie nie jest w najlepszym stanie

Doda ( zespół Virgin) i jej operacja plastyczna to oszczerstwa, Rabczewska około roku temu na Instagram informowała jest chora.
Dorota Rabczewska, Doda i jej operacja plastyczna to oszczerstwa, Rabczewska około roku temu na Instagram informowała jest chora.
Doda ( zespół Virgin) i jej operacja to oszczerstwa? Rabczewska (Doda) na Instagram informowała jest chora, a jej zdrowie nie jest w najlepszym stanie
Doda , Dorota Rabczewska / Screen Youtube
ZOBACZ TAKŻE NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach PO

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa