Doda ma konflikt ze Steczkowską?! O co poszło?!
Doda i Justyna Steczkowska/ screen YouTube

Doda (Dorota Rabczewska) i Justyna Steczkowska to wielkie gwiazdy polskiej muzyki popularnej. Steczkowska przez kilka sezonów pełni rolę trenera w muzycznym show TVP – The Voice of Poland. Z kolei Doda przez lata była gwiazdą zespołu Virgin, lecz po wielu latach współpracy podjęła decyzję o rozpoczęciu na dobre kariery solowej. W środowisku muzycznym słuchać było plotki na temat konflikty między Dorotą a Justyną. Do całej sprawy postanowiła odnieść się Steczkowska, która przyznała, że był czas, w którym Doda ją potrafiła irytować. Czy ta tendencja uległa w ostatnim czasie zmianie czy wręcz przeciwnie?

Doda i Justyna Steczkowska – łączy je konflikt?

Czytaj też: Agnieszka Woźniak Starak zdecydowała się na ten krok! Czy aby nie za wcześnie?!

Doda (Dorota Rabczewska) i Justyna Steczkowska to wielkie gwiazdy. Steczkowska przez kilka sezonów w TVP  - The Voice of Poland była...
Doda i Justyna Steczkowska/ screen YouTube

Doda to przede wszystkim jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show biznesu. Piosenkarka potrafi zrobić wokół swojej osoby szum za pomocą mowy i również ubioru. Z kolei Justyna Steczkowska w ostatnim czasie spłynęła z bycia trenerem w muzycznym programie TVP – The Voice of Poland. Mało kto o tym wiedział, lecz przez wiele lat w środowisku muzycznym słuchać było plotki na temat domniemanego konfliktu między Justyną Steczkowską a Dodą (Dorota Rabczewska). Do całej sprawy postanowiła się odnieść się Justyna Steczkowska, która wyznała w wywiadzie z magazynem Viva, że już nie czuje gniewu do swojej koleżanki po fachu.

Czytaj też: Agnieszka Woźniak Starak wyznaje prawdę o mężu! Jej słowa chwytają za serce

  • Nie wkurza mnie już od lat, ale wkurzała kiedyś Zapytałam siebie, skąd we mnie ten żal i gniew ? Musiałam odpowiedzieć sobie samej na trudne pytania. Cenna lekcja. Dopiero wychodzenie  poza strefę komfortu daje szanse na rozwój. Na koncercie „Artyści przeciw nienawiści” uścisnęłyśmy sobie dłonie. Czy to nie piękne? – mówiła Justyna Steczkowska na temat konfliktu z Dorotą Rabczewską. Wygląda na to, że obie Panie zakopały już dawno topory wojenne.

Czy Justyna Steczkowska czuję żal do Dody?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  • Do niej nie. Ale jak każdy wkurzam się czasami (śmiech). Ale jak tylko czuję, że narasta we mnie gniew czy żal, skupiam się nad tym i pytam sama siebie skąd się wziął? Najczęściej ma w sobie kilka warstw, które trzeba zrozumieć poczuć i po prostu odpuścić dla swojego własnego dobra, a co za tym idzie też dobra innych. – wyznała Justyna Steczkowska w szczerym wywiadzie dla magazynu Gala.

POLECAMY:

Wiktoria Gąsiewska wyśmiana na Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Gwiazda „Love Island” przesadziła! Fani zniesmaczeni…
Lara Gessler zaatakowana na Insta! Gorzkie słowa fanów
Skandal! Zwycięzca „Big Brother” obraża uczucia milionów Polaków!
Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku