Magda Gessler ujawniła całą prawdę o swoich dzieciach! Co na to Laura i Tadeusz?
Magda Gessler/ screen YouTube

Magda Gessler i jej dzieci (Lara Gessler i Tadeusz Müller) to bez wątpienia wielkie gwiazdy polskiego show biznesu. Prowadząca show Kuchenne Rewolucje  oraz MasterChef w TVN wielokrotnie podkreślała, że bardzo kocha swoje dzieci. Niestety ich życie w najmłodszych latach było równie zmienne, co życie ich mamy. Tadeusz Müller przeżył śmierć swojego ojca, a pierwszego męża Magdy Gessler. Z kolei Lara musiała poradzić sobie z rozwodem swojej mamy i taty (Piotr Gessler). Dziś oboje mogą liczyć na olbrzymią pomoc i wsparcie rodzicielki. Według restauratorki jej dzieci są bardzo zdolne i poradziły sobie w początkach dorosłego życia.

Czytaj też: Szok w Rolnik szuka Żony. Zostawił wybrankę dla byłej!

Popularna polska restauratorka – Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN oraz show Kuchenne Rewolucje. Pani Magda przez całe życie dochowała się dwójki dzieci, syna Tadeusza oraz córki Lary. Oboje są blisko związani z mediami. Tadeusz prowadzi swój własny program na kanale Food Network Polska. Natomiast Lara jest początkową influencerką. W swoich pierwszych krokach w show biznesie bardzo wspiera ich Magda Gessler, która w jednym z ostatnich wywiadów wyznała,  co ceni w swoich dzieciach najbardziej.

Magda Gessler i jej dzieci (Lara Gessler i Tadeusz Müller)

Czytaj też: TVP podjęło decyzję. Marlena i Seweryn wyrzuceni?!

„Tadeusz robi najpiękniejsze na świecie. Szuka, obmyśla. Montuje dla mnie film, przygotowuje fotogramy. To nie jest prezent kupiony po drodze. To jest przemyślane w każdym szczególe. Albo potrafi przyjechać do mnie z własnoręcznie przygotowanym lunchem. Ugotował, poporcjował. Potrafię się rozryczeć na widok takiej niespodzianki” – wyznała Magda Gessler mówiąc o swoim syn Tadeuszu. Z kolei restauratorka o swojej córce twardzi,  iż jest od niej mądrzejsza.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Magda Gessler i jej dzieci (Lara Gessler i Tadeusz Müller) Prowadząca show Kuchenne Rewolucje  oraz Masterchef w TVN szczerze o sowich dzieciach.
Magda Gessler/ screen YouTube

„Mądrzejsza ode mnie, racjonalna. Mówi piękną polszczyzną, jest bardzo poukładana. Niektórzy zastanawiają się, jak taka matka wariatka może mieć takie mądre dziecko. (śmiech) Ubóstwiam swoją córkę. Podoba mi się, jak się rozwija, jakie podejmuje decyzje, że dba o sobie. Jest sensualna. Prawdziwa. Popełnia błędy, ale też bierze za nie odpowiedzialność. Jest odważna, konsekwentna i kocha życie tak samo, jak ja. Jest w pięknym jego momencie, oby trwał jak najdłużej” – przyznała w rozmowie z magazynem „Pani”.

Tagi: Magda Gessler dzieci, Lara, Tadeusz

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Wojewódzki ostro o Kościele Katolickim. Padły mocne słowa!
Dominika Tajner zrozpaczona! To był zły czas
Rosati i Wendzikowska zmieszane z błotem! Ludziom puściły nerwy
Wojewódzki i Mucha jednak razem! Mamy dowód
Julia Wieniawa znów to zrobiła! Pokazała wszystko