Edyta Górniak wyznała prawdę! To on jest jej facetem życia
Edyta Górniak/ screen YouTube

Edyta Górniak i jej mężczyzna życia? Znana piosenkarka, a aktualnie gwiazda stacji TVN po udanym występie w programie „Agent Gwiazd” otrzymała od stacji propozycję pracy we własnym programie pt. „My Way”. Artystka niedawno udzieliła wywiadu, w którym powiedziała między innymi, kto jest dla niej jej mężczyzną życia. Dla wielu odpowiedź gwiazdy okazała się być sporym zaskoczeniem, ponieważ odpowiedź nie dotyczyła jej syna (Allan Krupa). Okazuje się bowiem, że tą osobą jest mężczyzna, który wiele lat temu uwierzył w talent wokalny piosenkarki. Dziś w rozmowie z mediami postanowiła o nim wspomnieć.

Czytaj też: Wojewódzki i Mucha na wakacjach?! Król TVN komentuje

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Debiutowała jako aktorka musicalowa na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie w musicalu Metro, wystawianym w teatrze Studio Buffo oraz na Broadwayu. W 1994, reprezentując Polskę z piosenką „To nie ja!”, zajęła drugie miejsce w finale 39. Konkursu Piosenki Eurowizji. Od tamtej pory wydała siedem albumów studyjnych: Dotyk (1995), Edyta Górniak / Kiss Me, Feel Me (1997)[13], Perła / Invisible (2002), E·K·G (2007) i My (2012), a także jeden album koncertowy pt. Live ’99 (1999) i jeden świąteczny pt. Zakochaj się na Święta w kolędach (2008).

Czytaj też: Anna Wendzikowska w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła wszystko!

Edyta Górniak i jej mężczyzna życia

Znana piosenkarka, a aktualnie gwiazda stacji TVN po udanym występie w programie „Agent Gwiazd” otrzymała od stacji propozycję pracy we własnym programie pt. „My Way”. Artystka niedawno udzieliła wywiadu, w którym powiedziała między innymi, kto jest dla niej jej mężczyzną życia. Dla wielu odpowiedź gwiazdy okazała się być sporym zaskoczeniem, ponieważ odpowiedź nie dotyczyła jej syna (Allan Krupa). Mężczyzną, który według Edyty Górniak może nosić miano mężczyzny jej życia jest Wiktor Kubiak – polski biznesmen i manager muzyczny, który jako pierwszy dostrzegł w Edi olbrzymi potencjał muzyczny. Mężczyzna nie żyje już od 6 lat, lecz wygląda na to, że wciąż żyje w sercu polskiej wokalistki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Edyta Górniak i jej mężczyzna życia?  Piosenkarka  gwiazda stacji TVN po udanym występie w  "Agent Gwiazd" otrzymała  propozycję pracy. "My Way". Allan Krupa...
Edyta Górniak/ screen YouTube
  • On jako pierwszy tak mocno uwierzył. Zaznaczył, jak wielki potencjał widział w mojej pracy kreatywnej i w tej artystycznej części mojej osobowości. To chyba taki najważniejszy mężczyzna, który zmienił moje życie tak naprawdę – wyznała w rozmowie z mediami gwiazda.

Aktualnie Edyta Górniak jest gwiazdą najnowszego programu TVN pt „My Way”, gdzie pod okiem instruktorów stara się zdobyć upragnione prawo jazdy.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Krupa i Górniak publicznie zmieszane z błotem! Nie uwierzysz o co poszło
Roksana Węgiel razem z Cristiano Ronaldo? Internet oszalał! Znamy szczegóły
Okropna wpadka Magdy Gessler! Reakcja fanów bezcenna
Polska: Kobieta pobita i podpalona na ulicy! Powód zbrodni jest przerażający!
Julia Wieniawa w odważnej sesji odsłoniła ciało! Gorące zdjęcia