Szok! Wyszedł na jaw prawdziwy wiek Gessler. Kłamała
Gwiazda programów Kuchenne Rewolucji i MasterChef, Magda Gessler podała fałszywy wiek? Fani Gessler są w szoku, ile tak naprawdę ma lat? Screen YouTube

Gwiazda programów Kuchenne Rewolucje i MasterChef, Magda Gessler podała fałszywy wiek? Fani Gessler są w szoku, ile tak naprawdę ma lat?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler słynie ze swojego wybuchowego temperamentu, jednak jej fani wiedzą, że taka jest tylko w programach, które prowadzi. Gwiazda udziela się mocno w mediach społecznościowych i na swoich kontach na Instagramie i Facebooku ma zupełnie inne podejście do życia. Jest ciepła i otwarta, utrzymuje także bardzo bliski kontakt ze swoimi wielbicielami.

Czytaj też: Górniak przerwała milczenie i wydała szokujące oświadczenie. Nie do wiary!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Własnie dzięki temu, w pewnym momencie wyszło na jaw, że najprawdopodobniej Magda Gessler podaje nieprawdziwą datę swoich urodzin. Według informacji podanych na Wikipedii, Magda Gessler urodziła się 10 lipca 1953 roku, może to się jednak okazać totalną nieprawdą.

Ile tak naprawdę lat ma, gwiazda programów Kuchenne Rewolucje i MasterChef, Magda Gessler?

Nieścisłości wyszły na jaw w zeszłym roku kiedy dzieci restauratorki opublikowały na Instagramie film z życzeniami. Lara Gessler i Tadeusz Muller składają mamie życzenia i własnie wtedy spostrzegawczy internauci wychwycili pewną nieścisłość.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: 140 tysięcy osób straci prawo jazdy! Szykuje się pogrom kierowców

Chodzi mianowicie, że gwiazda powinna obchodzić urodziny 10 lipca, jednak jej dzieci wspomniały datę 9 lipca. Momentalnie posypały się pytania od fanów, o co tu tak naprawdę chodzi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jaki jest prawdziwy wiek Magdy Gessler?

Jak się okazuje sprawcą całego błędu jest ojciec Magdy Gessler, Mirosław Ikonowicz, który błędnie wpisał jej datę urodzenia w oficjalnych dokumentach, dlatego gwiazda programów Kuchenne Rewolucji i MasterChef w dowodzie ma wpisany dzień urodzin na 10 lipca, gdy w rzeczywistości na świat przyszła 9 lipca.

„Tata wpisał tak, jak to pamiętał” – odpowiedziała fanom bez ogródek Magda Gessler.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Prokop pożegnał się z widzami programu TVN! Już wiadomo co się stało…

Pilne: Biedronka w panice wycofuje popularny produkt. Nie jedz go pod żadnym pozorem!

Kinga Rusin na wylocie w TVN? Dostała „kopniaka”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});