Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę
Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz ze Człuchowa i medium wypowiedział się ponownie na temat epidemii COVID-19 (koronawirus)

Krzysztof Jackowski,  znany jasnowidz z Człuchowa i medium wypowiedział się ponownie na temat epidemii COVID-19 (koronawirus). Z jego słów można wywnioskować,  że sytuacja jest napięta,  lecz Polacy nie mają się czym przejmować pod kilkoma względami.

Zobacz też: Pokazali jak naprawdę działa maska. Zobacz koniecznie

Pandemia zagościła na stałe, warto jednak przypomnieć parę przepowiedni jakie Jackowski wypowiedział i się sprawdził. Czy w stosunku do stolicy się pomylił?

Krzysztof Jackowski  wypowiedział się na temat epidemii COVID-19 (koronawirus)

Krzysztof Jackowski to jasnowidz,  który często jest proszony o pomoc przez polską policję w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Do dziś wiele osób może mieć w pamięci jego wizję dotyczącą wyborów prezydenckich z 2010 roku, kiedy to stwierdził,  że wśród walczących kandydatów nie ma Lecha Kaczyńskiego.

Wizja miała mieć miejsce w 2009 i nagłośnił ją Andrzej Lepper, któremu jasnowidz przedstawił ją w pierwszej kolejności.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz także: Tomasz Kammel jest gejem? Zdecydował się wyznać prawdę

Sam jasnowidz podkreśla, że w sprawach bardziej rozległych trzeba jego wizję traktować z przymrużeniem oka, ponieważ specjalizuje się przede wszystkim w odnajdywaniu pojedynczych osób.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mimo wszystko wyznał ostatnio,  że według jego przeczucia największe miasta Polski, a w tym również Warszawa – nie zostaną zamknięte z powodu epidemii.

Na pewno będą nas czekać jeszcze obostrzenia i może nawet one się zaostrzą, ale ten wirus niedługo się skończy. W moim odczuciu koronawirus jest ostrą grypą o ostrym przebiegu i mam takie odczucie, że ani Warszawa, ani żadne duże miasto nie zostaną zamknięte

– zdradził w rozmowie z tabloidem.

Wcześniej Jackowski przepowiadał,  że sytuacja z epidemią po paru dniach  zacznie się stabilizować.

Ja mam odczucie, że po 10-15 dniach w Polsce zacznie uspokajać się sytuacja. Oczywiście wirus nie zniknie jednego dnia, ale to zacznie opadać i zacznie się uspokajać

– przepowiedział Super Expressowi Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa stwierdził także,  że Polacy nie powinni się przejmować brakiem podstawowych artykułów spożywczych w sklepach. Jak wygląda sytuacja po roku? Czy to co przepowiedział się spełniło? Oceńcie sami…

Krzysztof Jackowski,  znany jasnowidz ze Człuchowa i medium wypowiedział się ponownie na temat epidemii COVID-19 (koronawirus)
Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz ze Człuchowa i medium wypowiedział się ponownie na temat epidemii COVID-19 (koronawirus)

Źródło: Lelum

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz