Katarzyna Figura w magazynie „Playboy”. Na widok zdjęć miękną kolana
fot.: Katarzyna Figura, screen/ YouTube

Katarzyna Figura to prawdopodobnie największa polska seksbomba, z którą mierzyć się może niewiele innych kobiet, bowiem był czas, gdy wzdychali do niej wszyscy mężczyźni w Polsce. Aktorka znana jest z licznych ról w wielu kultowych filmach, np. „Pociąg do Hollywood”, „Kingsajz”, czy „Ajlawju”, ale ma też na koncie epizody telewizyjne, w tym udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Mniej osób wie, że Katarzyna Figura u szczytu swej sławy pozowała także dla magazynu Playboy i to trzykrotnie!

Czytaj też: Ewa Drzyzga przeszła przez piekło – choroba prawie ją złamała. Wzruszające wyznanie

Niewiele jest w historii polskiego przemysłu rozrywkowego aktorek takich, jak Katarzyna Figura, która odniosła sukces nie tylko jako aktorka, ale też jako symbol seksu, co potwierdziły jej liczne sesje dla magazynu Playboy. Gwiazda, dla której przełomem była rola w filmie „Pociąg do Hollywood”, pierwszą propozycję sesji dla gazety dostała po premierze tego filmu w Miami pod koniec lat 80.

Playboy to idealne miejsce dla takiej seksbomby, jak Katarzyna Figura

Katarzyna Figura to nie tylko aktorka („Pociąg do Hollywood”, „Kingsajz”, „Ajlawju”) ale i modelka magazynu Playboy oraz tancerka (Taniec z gwiazdami)
fot.: Katarzyna Figura, screen/ Instagram

Katarzyna Figura, którą pamiętamy także z ról w kultowej komedii „Kingsajz” i „Ajlawju” odmówiła wtedy współpracy, ale Playboy nie odpuścił. W końcu aktorka ustąpiła i rozebrała się przed jego obiektywem aż 3 razy, bo w roku 1994, 1997 i 2008. Potwierdziła przy tym, że nie bez powodu uznawana jest za najseksowniejszą Polkę.

Czytaj też: Szczęki opadły: Szef MSZ Izraela dziękuje Armii Czerwonej

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Status seksbomby nie pomógł jej niestety w występie na parkiecie programu „Taniec z gwiazdami”, bo Katarzyna Figura dość szybko zakończyła swój w nim udział. Na szczęście jej dorobek jest tak wielki, że można to traktować, jako wypadek przy pracy. Katarzyna Figura to bez wątpienia wielka postać polskiego Kina i polskiej edycji magazynu Playboy.

źródło: Instagram, lelum.pl

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Ogromny cios! Jest decyzja ws Królikowskiego. Fani we łzach
Nowe „Dance, Dance, Dance”. Ich się tam nie spodziewałeś
PILNE: Yad Vashem zareagował na nieobecność Dudy
Edyta Górniak ma romans? Wyciekły jej czułe zdjęcia ze znanym przystojniakiem
Sylwia Spurek ostro przesadziła! Teraz czeka ją proces z rodzinami ofiar obozów